Artur DZIAMBOR, lekarz Riad HAIDAR [NA ŻYWO] Super RAPORT

24 648 wyświetleń

🔔 ZASUBSKRYBUJ 🔔 i nie pozwól, by inni zobaczyli więcej: bit.ly/2jYDHyT
Dziś w Super Raporcie m.in. Artur Dziambor z Konfederacji oraz lekarz Riad Haidar
💻 Cały artykuł na stronie: www.se.pl/
➡ Polub nas na Facebooku: pl-pl.facebook.com/wwwsepl
➡ Instagram Super Express: instagram.com/superexpress_se.pl/
➡ Twitter Super Express: twitter.com/se_pl
✔ Kanał Andrzeja Kostyry: bit.ly/2kcjmpS
✔ Kanał Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej: bit.ly/2lNJeIT
✔ Kanał (Nie)zapomniani: bit.ly/2WOL0Jp
✔ Kanał Super SPORT: bit.ly/2WVyXua
✔ Kanał KOLOSEUM: bit.ly/32O9VRm
#SuperRaport

Komentarze
 • pani Kamilo szacun za przygotowanie i rzeczowe uwagi, miło się Pani słucha

  Lena R.Lena R.6 miesięcy temu
 • Można zmniejszyć ryzyko zachorowalności na c- 19 , pod warunkiem , że zostaną opracowane pewne rozwiązania techniczne . Ja wiem co trzeba zrobić , ale musiałbym mieć wsparcie rządu i firm , aby te rozwiązania opracować .

  Andrzej WitkowskiAndrzej Witkowski6 miesięcy temu
 • Takich nadętych palantow, jak Dziambor nie ma sensu zapraszać do programu, bo wiadomo, ze tacy wchodzą przełożonym do d....py i w dodatku bez wazeliny, oby tylko pozostać przy korycie. A Dziambor to TYPOWY BURAK. Przestan bełkotać i....do budy z tobą.

  Richard Ted WysockiRichard Ted Wysocki6 miesięcy temu
 • Dziambor, sam jesteś 'burdą uliczną'.

  Patryk TyburkiewiczPatryk Tyburkiewicz6 miesięcy temu
 • Testy! Do czego przeznaczone są testy PCR którymi testowani są nie tylko Polscy?? A skoro nie do diagnostyki, to jaki jest cel takiego testowania????

  Ania MyszkaAnia Myszka6 miesięcy temu
  • Wprowadzają jakie# świństwo do organizmu. Jeżeli test jest robiony przez nos, uszkadzając błonę chroniącą mózg Robią to celowo Ludzie po teście z nosa bardzo chorują Dużo na ten temat jest w necie.

   Maria SzałaMaria Szała6 miesięcy temu
 • Gdzie Ci chorzy??? Czy ktoś zna osobę chorą??? Chorą, a nie bezobiawową.

  Ania MyszkaAnia Myszka6 miesięcy temu
  • Straszne jest to, że na życzenie rządu, telewizja strasznie kłamie. podając coraz więcej zakarzeń. Przeraża to że prymitywni ludzie w te bezczelne kłamstwa jedzcze wierzą Chodziło o zrujnowanie kraju i zdrajcy dokonali tego, Zresztą za przyzwoleniem narodu. Na cmentarzach widać najlepiej, że nie przybywa nowych mogił, jak przystało na pandemię pandemię.

   Maria SzałaMaria Szała6 miesięcy temu
  • tak duda kaczyński i cristiano ronaldo hehe

   Ufo ReptylianUfo Reptylian6 miesięcy temu
 • Ja myślałam, że Konfederacja to konglomerat różnych poglądów, że jeśli z czymś np. wolnościowcy się nie zgadzają, to po prostu nie podpisują. Dlatego tyle osób /w tym kobiety/ do siebie przyciągnęliście. A okazuje się, że jesteście stadem baranów, które idą za durnym Winnickim i Bosakiem. Macie pojęcie, ile poparcia przez to stracicie? I co to znaczy urodzić i oddać? Co to jest? Dlaczego mam urodzić coś, co nie nadaje się do życia, mieć to w brzuchu 9 miesięcy wiedząc, że i tak długo nie pożyje? I komu oddać, panu, panie Dziambor? Przy pana ślicznych i zdrowych bliźniakach, to i potworek się wychowa, co nie?

  Ewa S.Ewa S.6 miesięcy temu
  • @Leslaw H Właśnie widzę, jak dała. I dlatego żegnam ich ozięble.

   Ewa S.Ewa S.6 miesięcy temu
  • A do tej pory to co? Sam miód. Skrobanki,dzieci na śmietniku w reklamówkach, OPIEKA państwa,a TYLKO KONFEDERACJA da ci wolność i decydowanie o sobie.🙂😎

   Leslaw HLeslaw H6 miesięcy temu
 • Nalezaloby dac sie do konca wypowiedziec p. Dziamborowi zeby poznac jego staniwisko

  Sylwek GSylwek G6 miesięcy temu
  • No właśnie!!!!!

   Maria SzałaMaria Szała6 miesięcy temu
 • Najpierw rolnicy teraz PANIE .... Ktos idealnie steruje spoleczenstwem zeby cos ......UKRYC

  Sylwek GSylwek G6 miesięcy temu
  • Rząd nas rozgrywa, jak chce, byśmy się nie zjednoczyli. Głupi Polacy jak zwykle dają się kiwać.Nikt nie myśli rozsądnie LEWICA wywołuje burdy, a policja na rozkaz rządu, nie reaguje. Czy to nie dziwne???? Natomiast w sobotę i niedzielę protestujący byli nękani przez policję, spisywano mandaty, użyto gazu, aresztowano ludzi, którzy pokojowo się zachowywali. Rząd upada, wywołuje burdy celowo, aby winę za chaos, za upadek kraju spowodowany nieistniejącym wirusem, za brak pomocy upadającym firmom, OBWINIĆ POLAKÓW!!!!!!! NARODZIE!!!!!! NIE DAJ SIĘ ROZGRYWAĆ!!!! POLACY!!!!!! JEDNOCZCIE SIŁY.!!!!! TYLKO TAK MOŻNA POKONAĆ _ŻYDOWSKIE GADY. ONI NAS NISZCZĄ. NIE POZWÓLMY NA TO.!!!!

   Maria SzałaMaria Szała6 miesięcy temu
 • Korwin i Kaczyński naprawiają zepsute kobiety w piwnicy plworld.info/show/p3ells3Znneqpc4/wideo.html

  La VictoireLa Victoire6 miesięcy temu
 • p

  Jadwiga RabiejJadwiga Rabiej6 miesięcy temu
 • A CO Z POZAMYKANYMI SZPITALAMI NIEKTÓRE SĄ W DOBRYM STANIE TYLKO SPRZĘTU BRAK A WY LUDZI DO GARAŻU ?????

  kiergt77 gt77kiergt77 gt776 miesięcy temu
  • Szpitale szykują dla wojska.

   Maria SzałaMaria Szała6 miesięcy temu
 • A gdzie Pan byl jak kobiety z niepełnosprawnymi dziecmi strajkowały w Sejmie ,politykom te dzieci śmierdziały o ile pamietam

  Barbara BugajskaBarbara Bugajska6 miesięcy temu
 • Przestancie wszyscy klamac z ta falszywa pandemia. Niech sie ludzie sami lecza domowymi sposobami. To zwykly wirus . Nie chodzcie do tej szpitalnej wykanczalni. Respiratory rozrywaja chore pluca pacjentom. Testy robia falszywe zeby patologia medykow na tym zarabiala bo za Covid lepiej placa. 🍺🍺

  Julia NowakJulia Nowak6 miesięcy temu
 • Zlepek zwany konfederacją - ma tyle programów ile w niej partii-korwin głosi jedno,bosak co innego,dziambor ma też swoje odmienne braun swoje- tylko jeden wspólny cel-władza.Czy to oznacza,że każdy z nich będzie uprawiał SWOJĄ POLITYKE-w swoich resortach- ? a to będzie jazda.Zgodnie ze sumieniem-niech postępuje w życiu,w polityce ,jak chce się stanowić prawo trzeba trochę wiedzy,empatii,albo przynajmniej wyobrażni,Panie Dziambor dzisiaj pana poniosło-kobiety,to nie stronica lewica,albo prawica-to człowiek z wolną wolą-nie ubezwłasnowolniony przez skrajnych polityków i moherowe bractwo-więcej empatii,albo adoptujcie chore dzieci-i kochajcie kochajcie-dawajcie tego przykłady KONFEDERACJO !!!!!!Widzicie matki prawie żebrżące o datki na leczenie ,na utrzymanie przy życiu swoich chorych dzieci? wasze sumienie was nie rusza?-nie- wy każecie rodzić,rodzić - bo takie wasze widzimisię - i już macie jednego mniej

  grajabegrajabe6 miesięcy temu
 • W tej chwili po tej ustawie o aborcji,wyglada jakby kobiety byly niewolnicami. Rzad powinien ruszyc tylki i przemyslec ta ustawe,ulica jest wykladnia jak dobra jest ta ustawa.

  jaroslaw juchnickijaroslaw juchnicki6 miesięcy temu
 • Dziambor to taki sam świr jak Braun

  AndrzejAndrzej6 miesięcy temu
  • a kto nie jest swir jarek i morawiecki??

   Ufo ReptylianUfo Reptylian6 miesięcy temu
 • mam dylemat czy ten pierwszy to polak

  Mirosław GodlewskiMirosław Godlewski6 miesięcy temu
 • Pani tempa blondynka ma type wspolnego z obiektywizmem co morawiecki z prawda lewacki super ekspress czego sie spodziewac po tym brukowcu...

  One Love AmericaOne Love America6 miesięcy temu
 • Ja dla pana dziambora proponowałabym zeby popracował jako wolontariusz i jemu podobni, w karitasach gdzie sa nie tylko dzieci,ale ludzie juz dorosli ktorzy stracili rodziców, gledzic zza biorka pierdoły jest łatwo ,a po drugie jakim prawem chca rzadzic naszym ciałem ,co ich to obchodzi niech rozporzadza zona corkaimi ,a nie kims innym ,chca podlizac sie dla kleru nic mnie to nie obchodzi, wara od kobiet ,naszym sumieniem nie musza byc niech zaczna walczyc odzieci chore na raka lub te coo sa ,bo po urodzeniu takie dziecko zostaje na łasce rodzicow, a rodzice błagaja o pomoc bo nie stac ich na leczenie hipikryzja tych LUDZI nie zna GRANIC

  Barbara BorkackaBarbara Borkacka6 miesięcy temu
 • Przestancie siać panikę to kłamstwo.

  andrzej korasadowiczandrzej korasadowicz6 miesięcy temu
 • Po co zapraszać takich jak Dziambor, Brał, Bosak i ta resztę z koła wiejskiego. Szkoda czas marnować na nich!.

  Krzysztof ŻuberKrzysztof Żuber6 miesięcy temu
  • Na ciebie szkoda czasu

   mastapiastamastapiasta6 miesięcy temu
  • To idź sobie lewaczków posłuchać

   MarTIN THOMASMarTIN THOMAS6 miesięcy temu
 • Pani red. tez lewica?

  Feiniak FeiniakFeiniak Feiniak6 miesięcy temu
 • Dobra Dziambzior zesraleś się i nie wiesz jak to wytłumaczyć

  SethstealthSethstealth6 miesięcy temu
 • panie dziambor pana juz niema

  dziejo suldziejo sul6 miesięcy temu
 • Wolnościowcy którzy tak lubią wolność że wolność innych akceptują tylko na swoich zasadach.

  Ell_ kaEll_ ka6 miesięcy temu
 • oddać dzieci? komu? pod opiekę chorego zwyrodniałego państwa na poniewierkę,czy na części zamienne?Tym wszystkim ludziom ,którym brak empatii- moherowym babciom,facetom poprodukcyjnym w sejmie,z całej duszy życzę po jednym takim dziecku lub wnuku.Jaki plan ma "pobożna" konfederacja i inni podzielający ich zdanie-co z takimi "dziećmi"jak rodzice odejdą- DEPEESY ?- miska ryżu od morawieckiego?,ludzie są tam traktowani jako zło konieczne-to umieralnie,-tam nikt nie ma nic własnego/mimo ponoszonych kosztów/tam faceta ubiera się w cudze ciuchy nawet damskie-tam jest przerost personelu różnej maści,których zarobki pożerają lwią część pieniędzy" pensjonariuszy " To o co walczyć,po co ima tacy "obywatele" pozbawieni praw,kto tam pilnuje ich godnego życia-TO OBŁUDA I I HPOKRYZJA.Niech decyzje zostawią kobietom,niech się nie zajmują cudzym sumieniem i cudzym brzuchem-niech wejrzą w swoje sumienia i śmiało patrzą w lustro.Żadna ustawa nie jest potrzebna-kobiety same wiedzą co chcą i co zrobią,niech politycy się nie mieszają-bo wszystko spieprzą,czego się dotkną.

  grajabegrajabe6 miesięcy temu
  • Mam 68 lat. Popieram bardzo, prawo kobiety do decydowania o aborcji. To jest ciężka decyzja dla kobiety. Pozostaje też kwestia sumienia. Nie jest to decyzja którą można łatwo podjąć. Oczywiście prawdą jest brak pomocy matkom, wychowującym upośledzone dzieci, a pomoc państwa jest żadna!!

   Maria SzałaMaria Szała6 miesięcy temu
 • Jakoś nikt nie protestuje przeciwko nowej ZBRODNICZEJ ustawie tzw kowidowej ?, która zagraża istnieniu i życiu wszystkim i każdemu !!!! W niej jest przymus eksperymentów medycznych i szczepień !!!! Absolutnie nie szczepić dzieci ani siebie na nic toksycznymi truciznami , uszkadzającymi DNA i wywołującymi powikłania neurologiczne ! Rozum i nauka wskazują że mamy FAŁSZYWĄ PANDEMIĘ stymulowaną przez fejk testy , rządy , gł media i innych najemników ! Masowe protesty lewusów i bierność policji to jeszcze jeden dowód że nie ma żadnej pandemii ani medialnego wirusa . To samo na Białorusi . Wirus nie odważy się nikogo zarażać ! Nie dawać się testować !!!!

  Tomek LucekTomek Lucek6 miesięcy temu
 • Brawo panie doktorze 👏‼️😷

  Bogna RossyBogna Rossy6 miesięcy temu
 • Odwieczny dylemat łapka w gore dla prowadzacej czy w dół dla oszołoma :(

  SardatySardaty6 miesięcy temu
  • Błazen

   mastapiastamastapiasta6 miesięcy temu
 • pole POPiS-u rolnika plworld.info/show/nZOde8Cna4epc8o/wideo.html plworld.info/show/ZoBtirufj3Swg7g/wideo.html plworld.info/show/gnZ4bbCWboezqqQ/wideo.html Poszedł Karol kupić koło ratunkowe Morawiecki mówił, czasy będą nowe ile się na szwendał, ile się nałaził w końcu go nie kupił babie się naraził plworld.info/show/nqqYnN2yi6GxZtY/wideo.html gdzie sie szwendasz znowu stary powsinogo mało ci roboty rządy ci pomogą koło ratunkowe chciałem we wsi kupić a łony popis-em chciały mnie ogłupić plworld.info/show/nqqYnN2yi6GxZtY/wideo.html a do czego koło pomocne ci będzie skołuje ciemności jasności przybędzie ratuj się kto może, na wiejską wyślemy może pomiarkują zaprzestaną ściemy plworld.info/show/g2WEZbaWfHuwf6Q/wideo.html na wojnęm za starym kołem powojuje niech tym kołem kręcą a ja posteruje szkody nie narobi by nie wpadł do studni wpadnie będę wiedział w chałupie zadudni plworld.info/show/qaRkheCvkWXQdJM/wideo.html Karolu, Karolu Jotuś mi powiada skołują same siebie zrobią z siebie dziada plewami ni sieczką pola nie obsiejesz przy ich gospodarce choć Ty się pośmiejesz plworld.info/show/qYVpqZnIfIjIibw/wideo.html chłopów do warsiawki pełno zajechało gnojówkę zawiezły rządom pica mało koło ratunkowe jak sam raz pasuje potopią się w gnojówce wypasione zbóje plworld.info/show/cqd7bZnPeYyrgLA/wideo.html ale będzie heca, wojna nie z tej ziemi gnojówką pijane, dokąd uciekniemy a takie to rządy na polu czy w szopie sam chłop wpada w dołki jak se ich nakopie M.K. plworld.info/show/mGStbLOZeGLNpLQ/wideo.html plworld.info/show/gHGofKq6m3S1qKg/wideo.html

  Karol - wiersze i poezjaKarol - wiersze i poezja6 miesięcy temu
 • Najlepszy rząd ever! Poznajcie po owocach, porównajcie z poprzednimi, a nie z jakimiś fantazjami wygłaszanymi zarozumiałym tonem przez antypisowców żądnych władzy i ich pomocników z Konfy.

  ArtemidesArtemides6 miesięcy temu
 • Sprawa jest prosta, matka powinna za opiekę nad niepełnosprawnym dzieckiem dostawać tyle, ile państwo wydaje na takie dziecko.

  Zbig PZbig P6 miesięcy temu
 • Ohydna geba Dziambora i znowu obraza ‼️👹👿Mam nadzieje ,ze te marsze niepodległości ,czyli marsze kiboli są steaszne ‼️😷

  Bogna RossyBogna Rossy6 miesięcy temu
  • @mastapiasta ale kto tu ma się wstydzic❓

   Bogna RossyBogna Rossy6 miesięcy temu
  • Skończ. Wstydu oszczędź

   mastapiastamastapiasta6 miesięcy temu
  • Myślę, że z drugiej strony też znajdą się tacy i zrobią z nimi porządek. Coś obiło mi się o uszy, że czekają tylko na ich ruch!.

   Krzysztof ŻuberKrzysztof Żuber6 miesięcy temu
 • Dziambor pomagaj niepełnosprawnym .‼️Mam nadzieje ,ze tez im w notowaniach będzie spadać bo to tez wredna prawica - narodowcy .Wszystko co narodowe jest paskudne i należy się bać ‼️👹😅🤣😂

  Bogna RossyBogna Rossy6 miesięcy temu
 • pomagam.pl/garsc_szczescia Błagamy was o pomoc, za chwilę nie będziemy mieli za co żyć.😢😢😭 Mamy 200 tysięcy kredytu, które wzięte były na leczenie mamy. Niestety zmarła. Zostaje nam 600 zł po opłaceniu wszystkiego. Mieszkamy z dzieckiem na jednym pokoju w tragicznych warunkach. Jeśli to możliwe, i Tobie nie zabraknie - prosimy o wpłatę.. Przepraszamy, że musimy błagać o wsparcie.......😢..😭😭😭😭............

  JakubJakub6 miesięcy temu
  • 8

   Jadwiga RabiejJadwiga Rabiej6 miesięcy temu
 • Brawo mamy dość Pisiorow i konfederatów tez ‼️

  Bogna RossyBogna Rossy6 miesięcy temu
 • Coraz mniej trolli i to cieszy ,chyba tez zrozumieli i za miskę ryżu nie chcą robić 👍‼️

  Bogna RossyBogna Rossy6 miesięcy temu
  • teraz działa antifa a nie trole

   Ufo ReptylianUfo Reptylian6 miesięcy temu
 • Konfederacja to jeszcze gorzej niż PIS .Nie wyobrażam sobie gdyby Konfederacja była przy władzy .To by nas urządzili po narodowemu .A teraz przycichli jak zobaczyli ile ludzi wyszło na ulice .Udawali ,ze są z rolnikami i przedsiębiorcami ,a tu kobiety pokazały konfederacji i Pisiorom gdzie pieprz rośnie .Won ze Sejmu te dwie ohydne prawice ‼️👎😷👿

  Bogna RossyBogna Rossy6 miesięcy temu
  • Dokładnie P. Bogno!. Gdyby oni doszli do władzy choć puki co to tylko koło gospodyń wiejskich to Polska znikła by z mapy. Ponieważ oni dążyli by do 3 wojny światowej!.

   Krzysztof ŻuberKrzysztof Żuber6 miesięcy temu
 • Gratuluję Ci Kamila świetnego wywiadu z tą pacynka Konfederaci Dziamborem

  Luke XLuke X6 miesięcy temu
 • 24.35 Dziambor pokazał jak należy kasłac,prosto w prawą dłoń,ktorą się pózniej będzie witał,brawo......Co Ty wiesz o Szwecji?,pewnie nic......

  mario barilleromario barillero6 miesięcy temu
 • ..acha..chodzi o..wojnę..

  maria Jurczyńskamaria Jurczyńska6 miesięcy temu
 • Dziękujemy..-Panie doktorze.

  maria Jurczyńskamaria Jurczyńska6 miesięcy temu
 • Co za babsko, czy to co ta kobieta reprezentuje nazywane jest bezstronnoscia?

  szymaminkaszymaminka6 miesięcy temu
 • Szczera wyoowiedż Pana doktora.

  maria Jurczyńskamaria Jurczyńska6 miesięcy temu
  • I jakie testy.

   maria Jurczyńskamaria Jurczyńska6 miesięcy temu
 • ..........

  maria Jurczyńskamaria Jurczyńska6 miesięcy temu
 • I o to im chodzi,..aby nie miała dyskusja końca. PO to" podskakują".

  maria Jurczyńskamaria Jurczyńska6 miesięcy temu
 • Styl na Reptyliankę.Podobieństwo.Taką moda.

  maria Jurczyńskamaria Jurczyńska6 miesięcy temu
 • Pani redaktor się nie wzburza... Burdy to burdy ⚠️ niszczone kościoły pomniki - pani takie obrazki widziała na marszu niepodległości? Chyba się coś przyśniło. Można strajkować ale to nie oznacza że trzeba iść w niedzielę pod kościół czy wchodzić na msze i drzeć mordę! Ci ludzie w kościele nie są winni i oczekują spokoju w trakcie modlitwy! I niech pani nie udaje słodkiej idootki ze tam kobiety sobie grzecznie strajkowały.

  Kamil PasternakKamil Pasternak6 miesięcy temu
 • Ta dziennikarka do Wisły tam gdzie wypływa czajka.

  Jan KottJan Kott6 miesięcy temu
 • Lewaczki przejmują się śmiercią dziecka tuż po porodzie, ale nie przeszkadza im śmierć tego dziecka w łonie matki, a co za tym idzie, duże zagrożenie życia także matki.

  Krzysiek ŻKrzysiek Ż6 miesięcy temu
  • Lewacki pisk za 3... 2...1...

   Arkadiusz BetcherskiArkadiusz Betcherski6 miesięcy temu
 • Prowadząca jest bardzo podobna do blondynki z Świata wg Bundych.

  Krzysiek ŻKrzysiek Ż6 miesięcy temu
 • Panie Dziabbor nie zganiaj na PIS jestescie tacy sami

  siwa mendasiwa menda6 miesięcy temu
  • Dokładnie na 100%.A wsumie Jeszce gorsi!.

   Krzysztof ŻuberKrzysztof Żuber6 miesięcy temu
 • To są burdy!!!!!!!Burdy w pełnym wydaniu i jak to ma być indywidualna sprawa-Pani redaktor!?Kobiety dały się ograć PIS-owi,pozwoliły odebrać sobie godność,pieniądze.Chodzą w maskach i wrzeszczą,powtarzając bzdury,które pseudo-przywódczynie "wytupują" na dachach samochodów.Tak chcą być wolne?-niech zrzucą maski i powiedzą dość temu rządowi..Mało tego wciągnęły do tego swoje dzieci,bo 15 czy 16 -to latkowie to dzieci i twierdzą,że ą z Nich dumne.Zobaczymy jak będziecie dumne,kiedy Wasze dzieci uznają,że Wasz czas minął.Dobrze powiedziała P.Wielgus"precz z dyktaturą kobiet"..Wulgarne hasła,prymitywne nawoływania przesłaniają Wam rozum i to o co powinnyśmy walczyć......o Nauczycieli-mądrych i kochających dzieci,o Sędziów-sprawiedliwie wydających wyroki,o Lekarzy i cały personel medyczny-żeby Nasze zdrowie nie było narażane na szwank...To wszystko Pis postawił na głowie,a teraz lewactwo znalazło "wyrwę"i podjudza ,szczuje jednych na drugich,idą jak czołgi rozpalają złe emocje..Rozum poszedł spać,obudziły się demony nienawiści do Świata,do Boga

  Danuta StasickaDanuta Stasicka6 miesięcy temu
 • Zapraszam na mój kanał.

  Dawid BukałaDawid Bukała6 miesięcy temu
 • Precz z pisowskimi sukami!!!

  THE TERMINATORTHE TERMINATOR6 miesięcy temu
 • Pani Kamilo - za dzisiejszy wywiad duży minus (a do dzisiaj były tylko plusy)

  ProcessorProcessor6 miesięcy temu
 • Niech posłowie rezygnują z wypłat!!

  Walentyna MergalskaWalentyna Mergalska6 miesięcy temu
  • Riad jest posłem społecznym, nie bierze wypłaty z Sejmu.

   Rafal NowickiRafal Nowicki3 miesięcy temu
 • Testy niewiarygodne.PO CO GADAC GŁUPOTY

  bozena mikielbozena mikiel6 miesięcy temu
 • zjedz baton! :D

  evhinoevhino6 miesięcy temu
 • Dziambor z prywatnej swojej kieszeni będzie dopłacał kase do niepełnosprawnych i ich opiekunów!!! Nie kzzać rodzić i na tym koniec!!!

  Walentyna MergalskaWalentyna Mergalska6 miesięcy temu
 • Brawo Biedrzycka!!!

  Walentyna MergalskaWalentyna Mergalska6 miesięcy temu
 • Konfederaci!!! Prywatne życie każdej rodziny to świętość!!!

  Walentyna MergalskaWalentyna Mergalska6 miesięcy temu
 • Nazywanie protestow polskich kobiet ktore walcza slusznie o swoje prawa burdy jest oburzajace i hanbiace dla konfederacji wstyd po prostu.W konkretnym pytaniu ile kobieta powinna dostawac za opieke nad chorym dzieckiem tego nie wiem, very clever of you Dziambor

  Adam JaniszewskiAdam Janiszewski6 miesięcy temu
 • Mimo że nie cierpię faszystów z konfy to tego posła w miarę szanowałem. Zmieniam zdanie,to debil

  Roman DornaRoman Dorna6 miesięcy temu
  • Ja też zmieniłem zdanie

   JotenJoten6 miesięcy temu
  • @Kamil Pasternak na ciebie kolo za późno na rozum. Pozdrawiam potłuczonych. Będzie was coraz więcej, bez tej ustawy o zakazie aborcji...

   Roman DornaRoman Dorna6 miesięcy temu
  • @Kamil Pasternak Roman Dorna się tylko przedstawił

   Arkadiusz BetcherskiArkadiusz Betcherski6 miesięcy temu
  • Roman wstawaj zesrales się. Potrafisz napisać zdanie bez słowa faszysta? 🙃

   Kamil PasternakKamil Pasternak6 miesięcy temu
 • Drogi panie może pan płodzić dzieci ile fabryka chciała! Nikt panu nie broni!!!! Niech pan nie wchodzi w buciorach w cudze życia!!!

  Walentyna MergalskaWalentyna Mergalska6 miesięcy temu
 • I wszystko na podstawie testów które się do tego nie nadają

  wojtek raczyńskiwojtek raczyński6 miesięcy temu
 • Logika ,Logika , i po trzecie Logika

  Jacek BurlagaJacek Burlaga6 miesięcy temu
 • Pani Redaktorko. to co się dzieje na ulicach naszych miast to są BURDY! Pokazywanie tego jednego obrazka z Warszawy prawdy nie zmieni. Proszę nie zakłamywać rzeczywistości. W moim mieście protest organizowała p. burmistrz - z Nowoczesnej, nie żadne ruchy oddolne.

  Danuta JarząbekDanuta Jarząbek6 miesięcy temu
 • Pani Kamilo , z pytań ,które Pani zadaje wnioskuję ,że jest Pani mądrą Kobietą. Co dalej ?

  Jacek BurlagaJacek Burlaga6 miesięcy temu
 • Myślę że Pani trochę lewicowego mięsa by się przydało, dla jasnieszego myślenia.

  beka bekabeka beka6 miesięcy temu
 • Dziamgania Dziambora sie nie da suchac.

  Marcin NowickiMarcin Nowicki6 miesięcy temu
 • Dziambora szczyt buntu to jak nie założył maseczki do kościoła

  Piotr MorawskiPiotr Morawski6 miesięcy temu
 • Wychodze z tego belkotu i propagandy

  Peter MelanomaPeter Melanoma6 miesięcy temu
 • W sprawie aborcji powinno być przeprowadzone referendum jedynie !!! wśród kobiet w wieku 18-40 lat.

  Janusz SJanusz S6 miesięcy temu
  • @Maria Szała Ludzie nie widzicie ze to nie o to chodzi obudzcie sie poodladajcie kanal ktory bez zapowiedzi zostal skasowany prisonplanetpl . Tam sie dowiecie why . Kim sa Ci ludzie co robia pseudopandemie . I ktorzy maja za zadanie pozbawic was wszyskich ostatniego geosza doprowadzic nawet do smierci glodowej do mordowania sie wzajemnie . I to ma wlasnie miejsce ustanawianie 20 podatkow zeby zarznac was na tydzien . pierwszy cel ktory od dawna robia zabicie w was transmitera VMAT2 poprzez Covid testy PCR a dokoncza szczepionka . Zrobia stado baranow nie odczuwajace Boga i nastepnie wiekszosc wymorduja ttmi farmaceutykami racza dac 1000 zl i zostaeua sobie slugusow i niewolnikow uzytecznych . A czy wybierzecie prawice lewice to oni od dawna ta zgraje prostytutek opanowali nie ma znaczenia .

   Jas JasJas Jas6 miesięcy temu
  • Organizatorami tych burd JEST LEWICA, PANI NIECH NIE DRZE PAPY. BOI SIĘ PANI O STOŁEK. LEWICA ROBI BAŁAGAN!!!!!!!!!!PŁACI ZA AWANTURY. PANI DOBRZE O TYM WIE, TYLKO BOI SIĘ O TYM MÓWIĆ!!!!!!!!!!!

   Maria SzałaMaria Szała6 miesięcy temu
  • Uważam że głos powinny zabrać kobiety które są matkami Nie ważne do jakiego wieku

   Maria SzałaMaria Szała6 miesięcy temu
  • Ale zeby tak wygladac to trzeba byc swiadomym co sie je i zeby tak spowolnic starzenie

   Jas JasJas Jas6 miesięcy temu
  • @C H pokazalbgm Ci ponad piedziesiecioletnie kobiety ktore wygladaja jak dziewczyny swojego syna

   Jas JasJas Jas6 miesięcy temu
 • Pani redaktor proponuję program o dzieciach upośledzonych umysłowo przebywających w kierunkowych DPS-ach. Może ich widok u rządzących zmieni ich poglądy na aborcję.

  Janusz SJanusz S6 miesięcy temu
 • Prezydent nic mądrego nie powie

  Lidia CerndtLidia Cerndt6 miesięcy temu
  • Nie powie bo by musiał to zrobić więc umywa ręce ale jego też sięgnie sprawiedliwość

   Paradoks144Paradoks1445 miesięcy temu
 • Czy pani się z h na głowę zamieniła ?

  Jefferson WhiteJefferson White6 miesięcy temu
 • Dziękuję 🎥👍 Pozdrawiam #tomguidekrakow

  Tom Guide KrakowTom Guide Krakow6 miesięcy temu
 • Po stu latach bolszewia ponownie zaatakowała Polskę. Czy prawica ma prawdziwego, twardego i charyzmatycznego przywódcę? Dlaczego nie słuchacie Korwina? Czas na wolny rynek. Szkoły i szpitale należy sprywatyzować! Trzeba zlikwidować Ministerstwo Zdrowia, które zajmuje się dofinansowaniem pieluch, leków i pseudo-leczeniem Polaków. Pozostawić należy Sanepid! Koniec z upośledzonym socjalnym państwem. Należy zakończyć z rozwiązłością gówniar. Czas na powstanie prywatnej Policji Religijnej podległej MSW.

  Kacper GrayKacper Gray6 miesięcy temu
  • Kolejny kurwa fanatyk. Koleś popuerdoliło Cię i to porządnie. Policja religijną? A co my kurwa w Iranie żyjemy? Bredzisz koleś, tej siły nie zatrzymacie. Ten kraj za lat 5-10 będzie drugą Irlandią. Koniec wpływów koßcioła i finansowania z budżetu.

   luknefilmluknefilm6 miesięcy temu
 • Nie zakażeń, a pozytywnie zdiagnozowanych przy użyciu fałszywych testów. Już za to łapka w dół.

  Dariusz W.Dariusz W.6 miesięcy temu
 • Brawo Panie Dziambor !

  JoannaJoanna6 miesięcy temu
  • Brawo ??? debil to jest kolaborant Pisuarski

   Grandblau GolferGrandblau Golfer6 miesięcy temu
 • Ani lewo ani prawo. A pani redaktor niech pozostanie przy dzień dobry i DO WIDZENIA. Są to burdy. Widziałam jak demolują znaki drogowe i samochód koło kościoła. Zwykła MANIPULANTKA. Życzę Pani by stanęła po stronie prawdy.

  JoannaJoanna6 miesięcy temu
  • Bo o tym czym są burdy to decydują ludzie pokroju Michnika, oczywiście w zależności od sytuacji.

   Arkadiusz BetcherskiArkadiusz Betcherski6 miesięcy temu
 • Za wyjątkowe pieniądze podatników 😂😂😂

  M. GrysiewiczM. Grysiewicz6 miesięcy temu
 • Uuuuuu kama oburzona 😂

  mastapiastamastapiasta6 miesięcy temu
 • Ale z tej Biedrzyckiej to tłumok

  Slawek 33 MSlawek 33 M6 miesięcy temu
  • Tlumokiem to jestes ty baranie

   Grandblau GolferGrandblau Golfer6 miesięcy temu
 • Pani redaktor pięknie unika niewygodnych tematów. Jak Dziambor mówi o gospodarce to chce rozmawiać o aborcji, jak Dziambor mówi o eugenice, to nagle już jest to temat na inną rozmowę. Bo "bardzo zgłębiła temat".

  klusekplklusekpl6 miesięcy temu
  • @Arkadiusz Betcherski ...farbowana Szydówka.

   C HC H6 miesięcy temu
  • Pani redaktor powinna wytrzeć usta, bo jej piana leci.

   Arkadiusz BetcherskiArkadiusz Betcherski6 miesięcy temu
 • W

  Leszek KarczewskiLeszek Karczewski6 miesięcy temu
 • Polaków? Przecież to są szytófki. Polacy nie popierają depopulacji i nie atakują kościołów. Polacy robią marsze przeciw lockdownowi. Każdy widzi, że policja feministkom nic nie robi ale przeciwników plandemii katuje.

  YaretzkyYaretzky6 miesięcy temu
  • Dokładnie!!!

   JoannaJoanna6 miesięcy temu
 • A pani to moze by tak do pana prezydenta zadala te wszystkie pytania! !!!!Bo mi sie wydaje wszyscy sa atakowani tylko nie wlasciwe osoby !A co na to pierwsza dama! !!!dostaje pieniadze za co?

  M. G.M. G.6 miesięcy temu
  • Ona akurat może udowodnić swoją niepełnosprawność.

   Mirosława GałązkaMirosława Gałązka6 miesięcy temu
  • @Yaretzky Bardzo chetnie wysluchala bym wypowiedz Pani Dudy i jej corki Advokat na ten temat? ???!

   M. G.M. G.6 miesięcy temu
  • To rodaczki pierwszej damy wyszły na ulicę.

   YaretzkyYaretzky6 miesięcy temu
 • Co ten Dziambor odpitala? Komu się próbują przypodobać? Skrobanie Downów już mu nie przeszkadza? Judasz yeb*ny.

  Wojciech WaredaWojciech Wareda6 miesięcy temu
  • Bo większoßć popierające Konfederację się od nich odwróci.

   luknefilmluknefilm6 miesięcy temu
  • @Soret XIII nie słuchałem, ale wczoraj słyszałem jak tonował przekaz

   Wojciech WaredaWojciech Wareda6 miesięcy temu
  • Ty chyba nawet tej rozmowy nie słuchałeś, szkoda :/

   Soret XIIISoret XIII6 miesięcy temu
PLworld