Pacjenci szpitala w Poznaniu: W nocy jesteśmy sami. Ludzie umierają (UWAGA! TVN)

16 lis 2020
1 271 018 wyświetleń

"Umieralnia", tak o jednym z oddziałów covidowych szpitala miejskiego w Poznaniu mówią pacjenci. - Zostawia się ludzi na całą noc i nie wolno nikomu wciskać przycisków alarmowych. Chorzy umierają, mimo wołania i krzyków - usłyszeliśmy.
Więcej reportaży tutaj: uwaga.tvn.pl/uwaga
Oglądaj UWAGĘ! codziennie. Pn - pt g. 19.50. Sb-nd 19.45.
Subskrybuj: plworld.info
Skontaktuj się z nami: plworld.info/show/qnuOpZrXoJ-WprQ/wideo.html

Komentarze
 • Coś ta konferencja video zbyt dobrej jakości bez szumów, lagów, bijących klatek....podejrzane. Wygląda jakby nagrane i zmontowane.

  MarwilMarwil9 godzin temu
 • Jestem wstrząśnięta po obejrzeniu tego filmu, bo niedawno rozmawiałam z koleżanką ze Świdnicy, której umarła mama. Miała problemy z sercem i trafiła do szpitala, wykonano jakąś operacje. Po tygodniu stwierdzono u niej koronawirusa, z ledwością rozmawiała, była kompletnie osłabiona, ale zdążyła opowiedzieć jak pielęgniarki urządziły sobie jakąś imprezę i nie reagują na wołanie. W pierwszym momencie jej nie wierzyłam ale później pomyślałam sobie, że faktycznie... teraz kiedy nie ma odwiedzin czują się bezkarne. Niestety już nie żyje, więc nic więcej się nie dowiemy :( W kostnicy nie pozwolono obejrzeć jej ciała. Dziwne, wszystko dziwne hmm...

  Doti LuxDoti Lux12 godzin temu
 • I tego chciałeś Kaczyński żeby ludzie wzdychali i to jest lepsza twoja zmiana mam nadzieję że Bóg cie za to rozliczy

  Łukasz wŁukasz w15 godzin temu
 • polska służba zdrowia to sluzba ale chyba domom pogrzebowym

  53 5753 5715 godzin temu
 • PROPAGANDA POLSKI WALCZ

  Mateusz ZawadaMateusz Zawada15 godzin temu
 • "Saturacja spadł do zera" 😂😂😂 to chyba trup nieuku

  Michał MichałMichał Michał17 godzin temu
 • Brak lekarzy i pielęgniarek! To było do przewidzenia już lata temu. Absolutnie żadna partia nie zabrała się za to co jest najważniejsze! Nawet nie pomyśleli-że kiedyś sami będą potrzebować pomocy. Rzucili 500+ jak resztki ze stołu i mają ubaw. Służba zdrowia niestety jest już nie do podniesienia!

  Paula KBPaula KB17 godzin temu
 • To nie tylko w Poznaniu

  TO MMMTO MMM19 godzin temu
 • JA JESTEM PRZERAŻONA TO JEST NIE NORMALNE ...

  Kamila VicentiniKamila Vicentini21 godzinę temu
 • Juz wiadomo skąd duże liczby zgonów

  Przemysław WPrzemysław W21 godzinę temu
 • To dlatego nie wolno już mówić o służbie zdrowia tylko o ochronie...

  Krzysztof DanielskiKrzysztof Danielski23 godzin temu
 • www.koronawiruswpigulce.pl - wypowiedzi niezależnych profesorów i lekarzy na temat epidemii. Ocenzurowane filmy, niewygodne fakty. Wyłącz tv, włącz myślenie.

  Galeria 365Galeria 36523 godzin temu
 • Oglądałam wywiad w telewizji niemieckiej RZĄDOWEJ‼️‼️‼️ ( pr.II ) , gdzie profesor (❓) wypowiadał się otwarcie na temat szczepionki 666, że jest dopuszczona w trybie awaryjnym do użycia , mimo że oni nie wiedzą , jakie są jej niekorzystne działania na organizm , efekty tegoż będą monitorować po zaszczepieniu ludzi ...to są słowa lekarza (❓❓) , który absolutnie nie krył się z tym , to jest PUBLICZNA TELEWIZJA , którą słuchają miliony , jaka jest reakcja ludzi z wypranym mózgiem , prawdopodobnie żadna i czekają na cudotwórczą „szczepionkę” 💉💀

  Barbara ZebrowskaBarbara Zebrowska23 godzin temu
 • Boże to jest przerażające 🙁🙁🙁🙁 niech ktos im pomoże proszę !

  soinu foigsoinu foig23 godzin temu
 • Do wszystkich 1 263 487 oglądających - materiał wygląda na zmanipulowany, brodaty (bart staszewski?) kręci rzekomo w nocy, a za oknami jest dzień ;) przyjrzyjcie się dokładnie, to daje do myślenia, że cała reszta teżniewiarygodna ... i cały misterny, politycznie kompromitujący plan TVN w pi*du! (podziękowanie dla DużegoBucha za spostrzegawczość)

  Michal SzablonowMichal SzablonowDzień temu
 • Lakarze i pielegniarki wywalczyly podwyzki. A teraz nagle ich brakuje ? Przed pandemia w nocy byly. Teraz nie ma personelu?

  Rafał MicokoRafał MicokoDzień temu
 • Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia podlega władzom samorządowym Poznania. Podziękujmy raz jeszcze tłumom na ulicach mimo obostrzeń, oraz przezydentowi miasta Poznania - Panu Jaśkowiakowi z PO (I piętro, sekretariat pokój 108, tel. 61 646 33 44, email: prezydent@um.poznan.pl), a tutaj kontakt do rzecznika szpitala staszek.rusek@szpital-strusia.poznan.pl ... TVN liczyło tylko na tanią sensację, hucpę i wizerunkowy atak, a tu trzeba działać!

  Michal SzablonowMichal SzablonowDzień temu
  • 4 miliardy na TVP kilka tys kościołów 300 szpitali żal dalej idźcie ciemna maso głosować na PiS

   soinu foigsoinu foig23 godzin temu
 • Jak widać kto zamieścił - "Uwaga! TVN", to już taki materiał śmierdzi na kilometr !!!!!!!! Pamiętamy ustawki TVN z "nazistami w lesie", ustawkę TVN z facetem, który kładł się na ulicy rzekomo pobity przez policję, ustawkę TVN z operatorami podrzucającymi butelki na śmietniku by je potem sfilmować, i wiele innych. TVN nie jest stacją informacyjną, jest telewizyjnym tabloidem, kreuje rzeczywistość alternatywną, żyje z manipulacji, w niej się wyspecjalizował do perfekcji, a ludzie którzy dali się ogłupić i bojkotują TVP, dali się de facto odciąć od informacji !!! Generalnie nie jest łatwo, mamy pandemię, szpitale pełne, personel walczy 24h/dobę, i majstrowanie obrazem/dźwiękiem tak by ich obśmiać lub krytykować jest conajmniej niegodziwe. Tymczasem femi-furatiatki z wulgaryzmami na pyskach, i błyskawicami w awatarach, właśnie na wezwanie TVN i opozycji chcą "obalać" rząd tłocząc się (par excellance) na ulicach .... dziękujemy TVN i opozycji za podtrzymywanie pandemii w kraju. Teraz TVN buduje dramaturgię, oczywiście obarczając za wszystko ... rząd ;) i podległe mu placówki. Kolejna ustawka ? Która to już ??? 1. Czy to szpital wojewódzki, a może podległy prezydentowi Poznania, bo jeśli to drugie to możemy podziękować władzom samorządowym/opozycyjnym, a takich niektórzy chcieli widzieć jako włodarzy całego państwa, zgroza i niedoczekanie! 2. Dlaczego komentujący brodacz (wygląda jak bart staszewski) tak spokojnie przechodzi, nie pomoże, i głupawo się odzywa do człowieka na podłodze, sam nie wygląda na przejętego jego losem, raczej kręci swój materiał i ma starca w d*pie? Coś jest nie tak. 3. "Halo pomocy" to może być podkład zmajstrowany w studio, obrazek faceta na podłodze może być zaczerpnięty z innego miejca i czasu. Takie deicinne tricki TVN ma opracowane. 4. Jak słusznie ludzie zauważają w komentarzach pod filmem, jeżeli to faktyczna sytuacja, czy została zgłoszona do prokuratury ? czy raczej nie, bo jakżeby, skoro to kolejna fikcja wyprodukowana przez TVN ? 5. I może manipulację TVN należałoby zgłosić do prokuratury, i włączyć do materiału dowodowego odbierając tej stacji raz na zawsze koncesję na psucie krwi Polakom, napuszczanie jednych na drugich, obsr*wanie wizerunku naszego kraju za granicą i dostarczanie fikcyjnych dowodów na wyssany z holenderskiej d*py problem "praworządności". Dziękuję za uwagę. Wszystko w temacie. Zachęcam internautów do analizowania filmu pod kątem technicznym, a wszystkich bez wyjątku do noszenia maseczek, higieny i dystansu społecznego (o tym wciąż w TVP, a TVN ma w d*pie).

  Michal SzablonowMichal SzablonowDzień temu
 • Moja babcia bylam 3 tyg w szpitalu w lomzy i ani razu jej nie umyli rece to miala czarne nogi tez masakra tylek odpazony!! karmili przez kroplowke bo babcia jest po dwoch wylewach i ma aichalmera !! Nie moze chodzic itd no zesz kur... mac !!

  Agnes RejAgnes RejDzień temu
 • www.psychodelicznystolarz.pl/?page_id=1040

  Tomekemgeoka drabkaTomekemgeoka drabkaDzień temu
 • Moja mama była w tym szpitalu z zapaleniem płuc i pęcherza. Lekarze, nie wiem jakim cudem, leczyli jedynie to zapalenie pęcherza. Jak jeździłem do niej to częste były w tym szpitalu wędrówki do kostnicy (której drzwi były przy poczekalni). Co do pobytu mojej mamy, jedna z lekarek w ogóle nie szanowała mojej mamy, raz nawet weszła ona i jej koleżanka i powiedziała „patrz jaka młoda a do jakiego stanu się doprowadziła”. Jak dostawała dreszczy od temperatury i wołała siostrę, żeby jej tę temperaturę zmierzyła, ta powiedziała, że to 37 stopni, po czym zaczęli ją obkładać lodem. Mama nie była sama w stanie sama ustać na nogach, potrzebowała pomocy, aby dojść do toalety, nikt nie chciał jej pomóc w tym, pacjentka obok, która wypróżniała się tak, jak leżała, często jak zrobiła to w nocy, to do rana czekała z tym. Inna sytuacja, o której mama mówi przez śmiech trochę, a pokazuje jedynie poziom obsługi tam: raz do jej pokoju wszedł doktor, którego nigdy przedtem ani potem nie widziała na oczy, zadał jej kilka pytań ze sfery łóżkowej i wyszedł. Leżała w tym szpitalu miesiąc czasu, z wizyty na wizytę było z nią gorzej, miałem 15 lat jak widziałem jak kona, często nie umiałem powstrzymać przy niej łez. W pewnym momencie została przewieziona, do szpitala na ulicy Samarzewskiego. Okazało się, że nieleczone zapalenie płuc spowodowało ropniem. Miała tego na tyle sporo, że pod koniec kuracji nie miali się jej już gdzie wkłuwać. Dowiedziałem się tylko, że jak w tym drugim szpitalu stan mamy się ustabilizował, to lekarze jej powiedzieli, że gdyby weekend tam jeszcze została, to poniedziałku by nie dożyła. Koniec końców mama żyje, ma się dobrze, a szpital Strusia omijamy szerokim łukiem.

  bszosabszosaDzień temu
 • Trzydzieści lat temu gdy nie było odwiedzin w szpitalach też tak było.

  Agnieszka MAgnieszka MDzień temu
 • Co za bzdury!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Sylwia MikulskaSylwia MikulskaDzień temu
 • Matko jedyna co oni robią. Wyłączcie dziadkom telewizje bo ci ludzie zginą upodleni.

  Iwona GabrysIwona GabrysDzień temu
 • Mordercy

  Staszek GrzybekStaszek GrzybekDzień temu
 • Niech wojsko przejmie szpitale i będzie spokój

  k3vlark3vlarDzień temu
 • Państwo z przemoczonego kartonu.

  LazyDay88LazyDay88Dzień temu
 • Tak jest w calej europie, oni robia de populace starych. Takiego leokaustu nigdy nie bylo. Czy Bug tego nie widzi.?lekarze to zwykli platni m,........

  Anna TyszkaAnna TyszkaDzień temu
 • Raczej powinien sie nazywac , Imienia jozefa Stalina , 250pln za godzine maja , tylko za co ?. Nie dosc ze w polsce lekarze to dno , i imbecyle, to jeszcze szlital pusty , to gdzie te nieuki lekarskie wtedy sa ?.

  Mar MarkMar MarkDzień temu
 • NOŚCIE MASKI PACANY OD TEGO SIĘ NIE ZDYCHA

  won spierdalcwon spierdalcDzień temu
 • Za nagrywanie smartfonem pionowo, powinna być kara śmierci...

  Eskimos 69Eskimos 69Dzień temu
 • 4 miliardy na TVP kilka tys kościołów 300 szpitali żal dalej idźcie ciemna maso głosować na PiS

  eniek geniueniek geniuDzień temu
 • Przykro mi, że jesteście sami, ale mogę was pocieszyć wiadomością, że HEY, ludzie też się RODZĄ LMAO ;D

  Dalej LamaDalej LamaDzień temu
 • problem jest globalny a te nasze sejmowe łajzy tylko wykonują z góry określone zadania i robią dobrą minę do złej gry.

  Art BydziaArt BydziaDzień temu
 • Jestem 4 dzień na kwarantannie, nikt mnie nie sprawdza, nikt nie dzwoni, to jest jeden wielki pic na wodę...

  soinhu foitusoinhu foituDzień temu
 • Kochani moi zacznijcie kochać swoich rodziców, odwiedzajcie ich w szpitalach niech lekarze widzą, że nie są śmieciami porzuconymi przez rodzinę, nie żądajcie dla nich kary śmierci wykonywanej przez eutanazję - wtedy lekarze widząc, że nie pozwolicie rodziców źle traktować przestaną to robić. Pracuję w bardzo dobrze dofinansowanym prywatnym domu tzw. "Spokojnej starości" gdzie rodziny płacą 3.500 - 5000 tyś. zł miesięcznie od osoby ale i tam się zdarza, że opiekunki zwracają się szczególnie do starszych niedołężnych pensjonariuszek słowami: " podnoś kurwo tą obsraną dupę bo cię dźwigań nie będę". Szczególnie kobiety wobec siebie nawzajem w tym okrucieństwie brylują. Zmierzam tą pisanin do tego, że nawet zarabiane duże pieniądze nie wzbudzą w nas empatii, współczucia, ludzkiego serca, i jeśli dziecko nie kocha i nie okazuje w widoczny sposób szacunku rodzicowi to obcy widząc to będzie TWOJĄ matkę jak szmatę traktował bo TY mu pokazałeś jak ma to robić. Gorąco pozdrawiam

  Bogdan KelerBogdan Keler2 dni temu
 • No to medykom oklaski .......

  Adam BiziAdam Bizi2 dni temu
 • PROPAGANDA

  BiAłE cOś StUdiOBiAłE cOś StUdiO2 dni temu
  • jakie to zarobione , dyżuru po 30 godzin a połowa to przespana , albo co innego . To samo po przychodniach , z premedytacją nie odbierane telefony w rejestracji , sam byłem

   soinhu foitusoinhu foituDzień temu
 • W 'KATOLICKIEJ POLSCE' KOSZMAR. WSTYD. KARAC DRANI DYSCIPLINARKA ZAMIAST W LAPE.

  Heythrop MemoriesHeythrop Memories2 dni temu
 • plworld.info/show/YaJta5eup3rdqs4/wideo.html

  murat seyithaliloglumurat seyithaliloglu2 dni temu
 • TVN i prawda 😀

  Andrzej PajeAndrzej Paje2 dni temu
 • Hahaha ciekawe jak tam wszedłeś panie redaktorku 🤣 coś czuję że to kamera akcja 🤣

  Łu kaszŁu kasz2 dni temu
 • Lekarze wszyscy prawie jak inni skorumpowane bydlaki macie chyba funkcyjny srovid kawkę se pijecie i biurach piepszycie szkoda ze was nie nagralem jak przyjmującej pacjentów na pokaz w swoich wdziankach i miasteczkach na pokaz potm se sciagacie i kawkę pijecie tam gdzie bylem zadnych pacjentów i przepelnionych sal niebylo parę osób na krzyż wstyd chanba siejecie dezinformacje bydlaki Mengele jak ta skorumpowana tel.cala i Rządy politycy przekupni na calym swiecie wam jest wygodnie nic nie robic brać mamone i nikogo nie leczyć ale zato prywatnie za kasiore to przyjmującie zeby was Wszystkich skorumpowanych bydlakow pokaralo

  sebastian krajewskisebastian krajewski2 dni temu
 • Lekarze i pielegniarki już przed covidem alarmowali o braki w personelu, jeżeli pielęgniarka do tej pory zajmowała się 15 łóżkami (co już było przesadą) a teraz zajmuje się 35 łóżkami to nic dziwnego, że tak to wygląda. Dostawić łóżka do żaden problem ale ludzi nie sklonują. Jak ktoś twierdzi, że to wina personelu to po prostu nie ma wyobraźni i myśli jak dziecko

  Mat euszMat eusz2 dni temu
 • A czego się można lepszego spodziewać. We wszystkich kowidiwych szpitalach jest podobnie. Tam nie ma kto pracować. Kto mógł już stamtad odejść już odszedł. Ale mydli się ludziom oczy szpitalem narodowym. Jedno jest pewne, nie dość że pacjenci w kowidiwych szpitalach umierają, to jeszcze do tego umierają w straszliwych warunkach i bez możliwości pożegnania się z najbliższymi! To jest największą zbrodnia, tych którzy rozpętali to piekło.

  Wioletta LubowskaWioletta Lubowska2 dni temu
 • Ten kraj to jakiś nieśmieszny żart :). Zaniedługo inne kraje będą nas palcami wytykać. Żeby tak traktować ludzi...

  Natalka KościelniakNatalka Kościelniak2 dni temu
 • A ludzie siedzą i pierdla zamiast wziąść się za tych konowalow, jeszcze im płacą bonusy. Na szubienice z dziada.i na każdym rynku szubienica.

  Pawlo PawloPawlo Pawlo2 dni temu
 • Przecież to ustawka jak nagrał film na oddziale gdzie nikogo nie wpuszczają

  Wiesław MWiesław M2 dni temu
  • @LazyDay88 wystarczy że ty się zastanawiasz i jadem jedziesz.

   Wiesław MWiesław MDzień temu
  • ustawa bo tak w TVP Ci powiedzieli? Zastanów się nad sobą troche.

   LazyDay88LazyDay88Dzień temu
  • @Pepe Peace poszedłbyś na oddział kowidowy kręcić film chyba życie ci niemiłe.

   Wiesław MWiesław M2 dni temu
  • jak mają nie wpuszczać jak na noc poszli na chatę

   Pepe PeacePepe Peace2 dni temu
 • W stanach to samo plworld.info/show/c2OPiN-aqoDTnKQ/wideo.html

  Agata DAgata D2 dni temu
 • A tak w USA plworld.info/show/c2OPiN-aqoDTnKQ/wideo.html

  Agata DAgata D2 dni temu
 • jeszcze raz Morawiecki powie że nasza służba zdrowia jest w dobrej kondycji

  Killer PL lulKiller PL lul2 dni temu
 • plworld.info/show/Y5mNk8DFpYbIiZM/wideo.html obejrzyjcie sobie a potem poczytajcie ile mamy masztów 5g w polsce i od kiedy do tego dodać że tak jak we wspominanym filmie jest mowa o przekształcaniu stadionów i przygotowań ich na nadejście "chorych" u nas jest to samo.

  Michał D.Michał D.2 dni temu
 • To jest standard od wielu wielu lat . Pielęgniarki i lekarze śpią w nocy po kanciapach i broń borze przeszkadzać , a jak się już musi ruszyć to wielka obraza . A w telewizji to pieprzą jakie to zarobione , dyżuru po 30 godzin a połowa to przespana , albo co innego . To samo po przychodniach , z premedytacją nie odbierane telefony w rejestracji , sam byłem świadkiem , rano telefon dzwoni trzy babki kawka , gadka szmatka i czas leci . Lekarze nie lepsi , ma przyjmować od 7.30 , przylezie na 8 , ale oczywiście najpierw ploty i kawunia . Borze uchowaj od ich "usłóg" .

  marek pfeifermarek pfeifer2 dni temu
 • BYŁAM NIEWIERZĄCA i bardzo daleko od Pana Boga, lecz On powiedział mi: "JESTEM!". Dosłownie wymienił mi serce na nowe, wyczyścił moją pamięć i pokazał mi prawdę o Sobie i o nas - ludziach. Przeczytajcie moje świadectwo na: pojednanie . eu . Oto świadectwo tego, KIM MY NAPRAWDĘ JESTEŚMY.

  Dorota KępaDorota Kępa2 dni temu
 • Mam nadzieję, że jak się już to wszystko skończy, będzie jeden pozew za drugim do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu przeciwko konkretnym lekarzom i pielęgniarkom, a także przeciwko temu rządowi.

  Joanna CJoanna C2 dni temu
 • PiS dał władzę medykom dzięki ustawie, która zdejmuje z nich wszelką odpowiedzialność, czyli wiadomo, że pozwów nie będzie, są bezkarni a więc hulaj dusza piekła nie ma! I tu poznaje się człowieka. Te pielęgniarki i lekarze to banda psychopatów, powinni przejść obowiązkowe szkolenia w szpitalach w cywilizowanych krajach, gdzie nauczono by ich co to znaczy kultura. Polska to Rosja, której się wydaje, że jest Francją.

  Joanna CJoanna C2 dni temu
 • jest tani i bardzo skuteczny lek na covid, ale niedostępny w aptece bo rząd i ministerstwo zdrowia blokuje ten lek aby był niedostępny dla ludzi korso24.pl/wiadomosci/wylecze-covid-19-w-48-godzin-przez-naciski-z-gory-lekarz-nie-moze-zajmowac-sie-koronawirusem-aktualizacja/IVy9sZG90G9MSqXv6FMM lek nazywa się viregyt k i kosztuje 20 zł

  Artur BłaszczakArtur Błaszczak2 dni temu
 • Tęczowy Jacek zarządził kiedyś podcieranie się własnym ubraniem oraz jedzenie z podłogi, poznaniacy z chęcią to uczynili

  John StandfordJohn Standford2 dni temu
 • plworld.info/show/n3dtpKvVo3Own5s/wideo.html. Uc

  raktywacja chińskej republiki ludowejraktywacja chińskej republiki ludowej2 dni temu
 • I czemu nikt z tym nic nie robi?

  Tomasz MmsTomasz Mms2 dni temu
 • 😡

  Hello HelloHello Hello2 dni temu
  • Unacceptable

   Hello HelloHello Hello2 dni temu
 • Dajcie podwyżki,wyślijcie pizzę i klaskajcie na balkonach.nie pomoże ale i nie zaszkodzi

  Paweł SękowskiPaweł Sękowski2 dni temu
 • Więcej marszy to podobno pomaga

  prawiejaksprawiedliwyprawiejaksprawiedliwy2 dni temu
 • Masakra...

  Marcin CiosMarcin Cios3 dni temu
 • Bezkarnosć+,w szpitalach robia potomkowie ...derow.ow i gestapowcow

  Ma niekMa niek3 dni temu
 • Kolejny sukces PISu BRAWO!

  ProQixPolaczeqProQixPolaczeq3 dni temu
 • Szpital Wojewodzki Lutycka, tam jest od kilku lat tragedia, maja w nosie w ogole ludziom nie udzialaja pomocy...mialam z nimi kilkakrotnie starcie. Dobrze, ze w koncu telewizja sie tym zajela bo co sie tam dzieje to jest skandal!

  MegaMyriemMegaMyriem3 dni temu
 • Co za tragedia w tym szpitalu jak tak można?!

  cezary pawelkiewiczcezary pawelkiewicz3 dni temu
 • A ty im jakoś nie pomogłeś

  MotoBartek TVMotoBartek TV3 dni temu
 • Przecież te waluty okropne ludzi zabiją

  Alisa KAlisa K3 dni temu
 • Najgorzej funkcjonują szpitale, którymi zarządzają marszałkowie z Platformy Obywatelskiej. Szpitale mają zadłużone, a zarobki wypłacają sobie 3X wyższe niż zarabia min. zdrowia np. szpital w Gorzowie Wielkopolskim

  Krzysztof GębickiKrzysztof Gębicki3 dni temu
 • Trzeba spierdalac z tego zjebanego kraju

  Nowy1926Nowy19263 dni temu
 • Jak ratowac zycie chorych na Covid-19. Dla Lekarzy. plworld.info/show/lmGio5edhHOYfNI/wideo.html

  Chris GChris G3 dni temu
 • Wszyscy płacimy na fundusz nadal mimo że nie mamy zapewnionej podstawowej opieki zdrowotnej to dlaczego nadal płacimy podatki Do przychodni nie bo teleporada a prywatnie proszę bardzo Masakra

  Ela SamEla Sam3 dni temu
 • Macie polaczki czego chcieliście i wybieracie do dziesięcioleci. Popis i państwowe.

  Kocham NocKocham Noc3 dni temu
 • Ale kase zbieraja boze widzisz i nie grzmisz masakra jaka znieczulica

  Beata BorowskaBeata Borowska3 dni temu
 • I gdzie macie niby koronawirusa? Oszukance

  Michal MichałMichal Michał3 dni temu
 • Ewa Kopacz negocjuje przetarg na dostarczenie szczepionki mRNA plworld.info/show/qZ5qedK1oqOzdpM/wideo.html

  iwona iwonaiwona iwona3 dni temu
 • 😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠

  Andrzej MisiakAndrzej Misiak3 dni temu
 • PolExit Pilne.

  Xxx XxxXxx Xxx3 dni temu
 • Banda czworga z Magdalenki musi odejść.

  Xxx XxxXxx Xxx3 dni temu
  • Masakra

   mijuo rouimijuo roui3 dni temu
 • Opieka medyczna na ubezpieczenie zdrowotne NFZ w Polsce to fikcja.

  Xxx XxxXxx Xxx3 dni temu
 • Po co pracować na papierze jak można na czarno i nie płacić podatków jak na starość trzeba iść prywatnie do lekarza albo się wykończyć w szpitalu znaczy w umieralni...

  Sevi 420Sevi 4203 dni temu
  • Prosi kobietę żeby podniosła pacjenta z podłogi a sam nagrywa....

   mijuo rouimijuo roui3 dni temu
 • a to mendy ja to bym zadzwonił do kolegow i bym odwiedzil caly personel zaczeli by pracowac 24/7 i to oni by chodzili na kolanach z bolu

  UdekUdek3 dni temu
 • Zrobiliscie jakąś chorą propagandę! Medycy walczą z koronawirusem ponad ludzkie siły od marca! Od wielu lat mówi się o tym jak wykształcony personel medyczny lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, diagności labolatoryjni uciekają za chlebem poza granice kraju i jak ogromny problem to stwarza, bo brakuje wykwalifikowanego personelu w polskich szpitalach! To nie jest wina medyków że polski rząd od zarania dziejów nie jest w stanie uzdrowić chorą służbę zdrowia! To nie jest wina medyków, że bardzo często nie ma wystarczającej ilości osób do pracy i jedna osoba tyra za 3- 4 osoby! Ludzie, skoro dyrektor szpitala nie był w stanie zabezpieczyc oddzialu wystarczającą ilością personelu pielęgniarskiego na dyżur nocny, to czy wy oczekujecie, że te biedne, styrane kobiety przyjdą pracować za darmo?! One i tak robią znacznie więcej dla tych schorowanych ludzi! Przecież nikt pielęgniarce czy ratownikowi medycznemu nie zapłaci rachunków albo da na chleb. Medycy są takimi samymi ludźmi jak my wszyscy! Maja prawo do godnych warunków pracy i bezpieczeństwa! Mają prawo do zjedzenia posiłku i skorzystania z toalety! Nie róbcie z nich niewolników! Oni naprawdę cięzko pracują w czasach gdzie większość z nas siedzi sobie w domach i pracuje zdalnie! Dlatego JA STOJĘ W OBRONIE WSZYSTKICH TYCH LUDZI KTÓRZY SŁUŻĄ SWOJĄ WIEDZĄ I RYZYKUJĄ SWOJE ZDROWIE A CZĘSTO I ŻYCIE DLA INNYCH LUDZI! I ZA TO WAM SIĘ NALEŻY WIELKI SZACUN!!! Łatwo jest kogoś oceniać, nie mając pojęcia jak mega odpowiedzialny, obciążający fizycznie i psychicznie jest każdy zawód medyczny! P.S. DOSYĆ TEJ MOWY NIENAWIŚCI! ZACZNIJMY SIE SZANOWAĆ I POMAGAĆ JEDEN DRUGIEMU! A NIE TYLKO WIDZIEC CZUBEK WŁASNEGO NOSA!

  Manar Al SaqrManar Al Saqr3 dni temu
 • tvn........ AHA

  Łukasz OlechnoŁukasz Olechno3 dni temu
 • Skurwysynstwo!!!!!!!!

  Iwona DemczukIwona Demczuk3 dni temu
 • Znieczulica. Bez covida w szpitalach tragedia byłam z synem dwa razy personel jak święte krowy wszystkie ważne nie daj boże o coś zapytaj zero empatii w pielegniarakacg ważne chodzą jak lekarze. Karma wróci i do nich

  Makaymilian MaksymilianMakaymilian Maksymilian3 dni temu
 • I właśnie dlatego ludzie umierają .Bo nikt im nie udziela pomocy.Jak tak można potraktować człowieka .Po co są te szpitale jak tam nie ma opieki . Kto za to odpowie ? Brak słów. Aż łzy cisną się do oczu. Takie okrucieństwo i to od osób które powinny ratować życie . Aż strach zachorować w Polsce .Szok.

  Anna GenuttAnna Genutt3 dni temu
 • I śmiejecie się w EDYTY GÓRNIAK ona o tym mówi w szpitalu są kukły nie te ze sklepu tylko prawdziwi ludzie co nie powinni tam być ,a najlepsze lekarze zarabiają 2jne pensję hahaha brawo Polaczki

  wins winswins wins3 dni temu
 • A Grzesiek Braun twierdzi że wszystko ok.

  Antoni PilarekAntoni Pilarek3 dni temu
 • Mam dość tej propagandy prawda wyszła na jaw😡🤬

  KacperQKacperQ3 dni temu
 • Szpitale są puste a wy sie dajecie nabierać

  Krzysztof PanewaKrzysztof Panewa3 dni temu
 • XD

  Piotr GermaniukPiotr Germaniuk3 dni temu
 • A gdy umra wpisuja kowid to jest ludobujstwo

  elzbieta przybylelzbieta przybyl3 dni temu
 • Prosi kobietę żeby podniosła pacjenta z podłogi a sam nagrywa....

  Wioletta CiechanowiczWioletta Ciechanowicz3 dni temu
 • Masakra

  Piotrekxxxl243Piotrekxxxl2433 dni temu
 • Moj ojciec wrocil ze szpitala wyglodnialy jakby tydzien nic nie jadl. Wy lekarzyny berzcie sie za robote!

  Anty KomuchAnty Komuch3 dni temu
 • Chyba tak umierał mój tata ,ale w szpitalu we Wschowie

  Jadwiga GrzesikiewiczJadwiga Grzesikiewicz3 dni temu
 • .

  Wikiq qqqWikiq qqq3 dni temu
PLworld