Tau - Krwawe żniwa (R.I.P. DMX)

10 kwi 2021
73 212 wyświetleń

Tau na FB ➡ tiny.pl/t49bg

Ku pamięci.
Wczoraj odszedł DMX czyli Earl Simmons. Był legendarnym amerykańskim raperem, który sprzedał ponad 70 milionów płyt na całym świecie. Słynął z charakterystycznego chropowatego wokalu, charyzmy i szczerości w tekstach.
Niestety przez swoją muzykę i życiową postawę uczynił wiele zła co sam wyraził w słowach ,,zdaję sobie sprawę z tego, że jestem grzesznikiem'' gdy nawrócił się i przyjął Jezusa Chrystusa jako swojego Pana i Zbawiciela. Modlił się w trakcie koncertów i zaraz po nich rozmawiając ze słuchaczami o Bogu.
Jego życie po nawróceniu, to był istny diabelski młyn - raz na górze, a raz na dole. Wracał do więzienia, był sądzony, nie płacił alimentów (miał wiele dzieci) i zażywał narkotyki, które finalnie przedawkował co stało się przyczyną jego śmierci.
Chcę uczcić jego pamięć (utworem, który napisałem i nagrałem dziś w nocy) z kilku powodów - od wielu lat obserwowałem jego ścieżkę kariery, a później drogę nawrócenia i walki z demonami przeszłości. Mówił i pisał dużo o Panu Bogu, miłości, dobru. I choć upadał, to był człowiekiem walki i pragnienia zjednoczenia się z żywym Bogiem. Utożsamiam się z tą ścieżką poniważ jako nawrócony człowiek (8 lat temu oddałem życie Jezusowi) prowadziłem ciężkie walki ze swoimi grzechami. Rozumiem jego walkę.
Niedługo przed śmiercią czytał nawet Biblię swoim fanom i prowadził rozważania przez social media oraz zachęcał ludzi do oddania życia Jezusowi.
Żegnamy DMX'a z nadzieją, że Pan wybaczył mu zło i ofiarował zbawienie wiecznie. Jego życie daje światło wielu milionom ludzi, że można podjąć walkę o normalne życie, starać wyzwolić się z sideł zła z pomocą Pana i z odwagą przyznawać się w mediach do Jezusa Chrystusa.
A docierał tam gdzie niewielu mogło - w najmroczniejsze zakamarki czarnych osiedli.
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Rap: Tau
Muzyka: Slippin
Miks/Master: Brak - homerecording
#Tau #KrwaweŻniwa

Komentarze
 • TEKST: REF: Ej yo Upadam i spadam, nie mogę wstać, A ja upadam i spadam nie mogę wstać, A ja upadam i spadam ja muszę wstać, Stanąć twardo na nogach i odważnie trwać. Zwrotka 1 Ulica zbiera krwawe żniwa - wyżyna - dzieci jej, To jedyna wyżyna na którą wspinasz się, Ulica wyżyna jak szmatę kiedy zbierze syf, I zabija bezustannie już tak wiele żyć, Co za wstyd tkwić na niej mimo wszystko, To jak film który był - znamy już epilog, Co się nie kończy happy endem jak ten z DMXem, Może wyłączysz ten internet i się po niej przejdziesz? Tam nachlane i naćpane porzucone dzieci, Skazywane na wygnanie ogłupione w sieci, Nie wychowane przez rodziców, których nienawidzą, Bo zamiast patrzeć na swych synów patrzą w telewizor! Giną! Wiją gniazda na ulicach miasta, Biją, piją i stacza się ta generacja, Bezpowrotnie tracą człowieczeństwo, Bezowocnie jadą drogą prosto w piekło, to jest ghetto, Ludzki umysł już zamknięto na klucz słów, I propaganda go dokarmia co rusz - chów! To chów klatkowy na osiedlach ludzkich sumień, Gdzie strumień informacji tu steruje każdym ruchem, To jak spacer po cmentarzu bloki to są groby, Matka płacze przy trzepaku alkoholik pobił, Stoi samochód kradziony obok luksusowy, A na placach łyse głowy,my. REF: Ej yo Upadam i spadam, nie mogę wstać, A ja upadam i spadam nie mogę wstać, A ja upadam i spadam ja muszę wstać, Stanąć twardo na nogach i odważnie trwać. Zwrotka 2 Zamiast się dziwić może skup myśli, Dryfujemy morzem nienawiści wśród bliźnich, Postawili nam tu mur chcą zniszczyć, I podzielili jak kiedyś Niemcy - co nie widzisz? Raperzy piszą ,,Rest in Peace DMX'', A sami nienawidzą żądni krwi - gdzie tu sens...? Raperzy pompują do głowy naszym dzieciom zło, Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy - głoś! Każdego czeka sąd nikt go nie uniknie, amen! Każde zło będzie ukarane, Pora się opamiętać póki mamy czas, To nie chodzi o rap, a nas - nasz świat! Mało jeszcze dzieci cierpi na ulicach? A ich ojcowie z przepicia siedzą na odwykach?! Szatan zbiera krwawe żniwa i zabija nas, Ale kończy mu się czas - Rest in Peace DMX REF: Eyo Upadam i spadam, nie mogę wstać, A ja upadam i spadam nie mogę wstać, A ja upadam i spadam ja muszę wstać, Stanąć twardo na nogach i odważnie trwać.

  Bozon RecordsBozon Records26 dni temu
  • @bart boguski Dziękuję😊

   Jagodka 1234Jagodka 123412 dni temu
  • @Jagodka 1234 Nie będę dyskutował oczywiście mamy inne poglądy ale mimo to życzę Ci trwania w Prawdzie, dużo pozytywnej energii i miłości:)

   bart boguskibart boguski12 dni temu
  • @bart boguski Tak ,każdy by chciał interpretować po swojemu. Dlatego jest tyle odłamów protestanckich ,każdy interpretuje tak jak jest mu wygodnie.. Co do Kościoła Katolickiego to w nim jest Prawda, ale o tym trzeba się przekonać na własnej skórze ,chociaż sprobowac wrócić . Co innego jest byc osobą ktora pomaga przy egzorcyzmach A co innego gdy żyje się daleko od Kościoła. Pozdrawiam.

   Jagodka 1234Jagodka 123412 dni temu
  • @Jagodka 1234 katolicy to tylko 18% populacji... jeżeli wierzysz że tylko katolicy postępują właściwie no to tu jest wielki problem....

   bart boguskibart boguski12 dni temu
  • @Jagodka 1234 czytać jak najbardziej tylko ta katolicka interpretacja tych mądrych przypowieści i słów to już inna historia.To jest dokładnie tak samo jak włączysz TVP i TVN na wiadomości i to samo wydarzenie jest interpretowane na dwa różne sposoby...Think about it...Interpretacja kluczem do wolności!

   bart boguskibart boguski12 dni temu
 • Nie wiem czy to Piotrze czytasz ale mam pewnego delikwenta z którym mógłbyś nagrać jakiś wspólny kawałek, gość jest kocurem na wolno, brał udział kiedyś w wbw jako jury, ma wielki talent ale uważam że jest niedoceniany, a jego teksty, Flow, są świetne, możne o nim słyszałeś, pozdrowionka 🙏😊plworld.info/show/dWdoiLXdaIrIpps/wideo.html

  Mati JazdzaMati Jazdza4 dni temu
 • Słowo to jest blisko ciebie, na twoich ustach👄 i w sercu💓 twoim. Ale jest to słowo wiary, którą głosimy.🙋‍♀️🙋‍♂️ Jeżeli więc ustami👄 swoimi wyznasz, że JEZUS JEST ✝️PANEM, i w sercu ❤swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych✝️ - osiągniesz zbawienie🏞. Bo sercem💓 przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej👄 ustami - do zbawienia. Rzym 10

  caroLoveJesuscaroLoveJesus7 dni temu
 • Killuminati !

  Killuminati ConspiracyKilluminati Conspiracy11 dni temu
 • A ja upadam i spadam nie umiem wstać..❤️

  CzarcziCzarczi11 dni temu
 • Prawdziwy ogien, bless!

  LOOK BeatsLOOK Beats12 dni temu
 • Kurwa tylko ten Szpaku, cofa się w rozwoju

  czaro zcsczaro zcs13 dni temu
 • sledziles kariere DMX Tau a po opisie stwierdzam ze nie masz pojecia o czym piszesz...

  Androjde MakaveliAndrojde Makaveli14 dni temu
 • Bardzo fajny utwór.

  Drext DrextisDrext Drextis15 dni temu
 • Jedna z najlepszych nut które słyszałem od paru lat

  NOWYESNOWYES16 dni temu
 • O tak Ty coś wiesz o DMX. On z tej ulicy się wyrwał tym trybem życia, który prowadził właśnie. Lepiej by nie skończył.

  Amnesiahero heroAmnesiahero hero16 dni temu
 • @Tau wrzucisz to na spotify?

  woocioowoocioo17 dni temu
 • Proszę każdego kto może, o modlitwę różańcową (która opiera się na Słowie Bożym i jest streszczeniem Ewangelii) . Nikt na tym nie straci ale wiele zyska i zyskają inni ZAPEWNIAM nawet jeśli ktoś nie umie to bez problemu znajdzie jak się nauczyć lub niech napisze do mnie wiadomość napiszę jak odmawiać różaniec .Trzeba pamiętać o modlitwie i pokucie , modlitwa różańcowa powinna być na pierwszym miejscu, bo to z czym mamy do czynienia, to całe zło i zakłamanie, do tego nie wystarczą ludzkie wysiłki i działanie jeśli nie będzie modlitwy i próśb do Boga który ma władze nad szatanem, potęgą rzesz upadłych aniołów i zniewolonymi kłamstwem i złem ludzi. Przeciwnikiem nie jest żaden człowiek, ale szatan który, usypia sumienie i rozum zmysłowością (która nie ma zdolności do poznania prawdy jak rozum) namawia do kłamstwa, który zniewala dusze grzechami i kłamstwem do tego stopnia że człowiek staje się ślepy umysłowo, jeżeli taki człowiek nie zostanie uzdrowiony wewnętrznie przez Boga, każdorazowe mówienie prawdy takiemu człowiekowi będzie działało jak płachta na byka i będzie pogłębiało ich niechęć do przyjęcia tego że czynią zło. Człowiek może być skupiony na pracy ma zysku, ale może żyć bezrozumnie. Swiatło Słowa Bożego i prawda staje się dla człowieka który przebywał w ciemności, złem . Tak jak dla człowieka który by siedział lata w ciemnej jaskini, światło słoneczne będzie wywoływało ból i cierpienie dla chorych już oczu. Modlitwa nie stoi na przeszkodzie aby domagać się swoich praw, aby wywoływać na KOMUNISTÓW którzy stosują CENZURE , presje . Najpierw zaczyna się od eksterminacji Prawdy w swoim sercu , następnie od eksterminacji słowa pisanego, prawdy pisanej, a później zaczyna się od eksterminacji fizycznej. KOMUNIZM jest systemem ateistyczno-materialistycznym i odcina się od BOGA. Bóg stworzył człowieka, świat, Bóg darował rozum, wolną wolę, pamięć, życie. Jeżeli więc pewne środowiska odcinają się od BOGA i POPADAJĄ W NIEBYT I NICOŚĆ, SĄ OSTATNIMI KTÓRZY MAJĄ PRAWO DYKTOWAĆ INNYM CO MOGĄ A CO NIE BO STWORZONY PRZEZ BOGA ŚWIAT NALEŻY PRZEDE WSZYSTKIM DO TYCH KTÓRZY SĄ DZIEĆMI BOGA I ZA OJCA MAJĄ BOGA A NIE SZATANA KTÓRY POWIEDZIAŁ NON SERVIAM. Pozdrawiam serdecznie wszystkich ludzi , niech Matka Boża i Pan Jezus chroni każdego człowieka , niech każdy odwróci się od fałszywych bożków i wróci w końcu do Boga nie w słowach, ale swoją wolą, rozumem, pamięcią. Jim Caviezel w hołdzie Maryi (2019) plworld.info/show/Y4CCqJO_o6fdX7g/wideo.html

  Katolik PolakKatolik Polak18 dni temu
 • Dobry remix

  SnakieSnakie18 dni temu
 • Dzięki przyjacielu za te słowa. Pozdrawiam z Krakowa

  Michał SzramaMichał Szrama18 dni temu
 • słowo na niedziele.. z fartem ludzie !

  fanciszek Nowackifanciszek Nowacki18 dni temu
 • "Ulica wyżyna jak szmatę kiedy zbierze syf", wydaje mi się, że w tym kontekście wyrzyna powinno być pisane przez "RZ" Pozdro Tau

  Paweł FujaPaweł Fuja19 dni temu
  • @Paweł Fuja i teraz by się zgadzało

   sometimes,idon'tunderstandsometimes,idon'tunderstand12 dni temu
  • wiesz co, źle napisałem w pierwszym komentarzu. Masz rację. Powinno być chyba tak: Ulica zbiera krwawe żniwa - wyRZyna - dzieci jej, To jedyna wyżyna na którą wspinasz się, Ulica wyżyMa jak szmatę kiedy zbierze syf,

   Paweł FujaPaweł Fuja12 dni temu
  • ja na poczatku myślałem ze tam jest slowo 'wyżymać' co by oznaczalo wyciskac wode z jakiegoś materialu

   sometimes,idon'tunderstandsometimes,idon'tunderstand12 dni temu
 • Ten talent pisania technika szok ,🙏

  zych zychzych zych19 dni temu
 • To prawda, że ludzie pokroju DMX docierali przekazem tam, gdzie niewielu mogło - w najmroczniejsze zakątki amerykańskich osiedli. RIP

  KassperosKassperos20 dni temu
 • Rest in peace my nigga dmx

  Indica KushIndica Kush20 dni temu
 • Czy ten flow to nawiázanie do dmx'owego? Pytam kumatych, bo sam jestem poza

  Piotr RudPiotr Rud20 dni temu
  • Zdecydowanie tak, wczoraj czytałem tutaj komentarz który właśnie to zaznaczył. Flow + taki lekko zachrypnięty głos. Super sprawa, RIP DMX chociaż fanem nazwać sie nie moge.

   dav qdav q20 dni temu
 • 🙏🏼

  Klaudia RapacinskaKlaudia Rapacinska21 dzień temu
 • Rip dmx

  ULANY.OFFICALULANY.OFFICAL21 dzień temu
 • Daruj sobie żerować na śmierci DMX-a

  Adrian RajrewAdrian Rajrew21 dzień temu
 • Amen.

  Tomasz KotelbaTomasz Kotelba21 dzień temu
 • Cenie, że jednocześnie cenisz technikę i przekaz.

  Jonatan KłosowskiJonatan Kłosowski21 dzień temu
 • Będzie ten utwór na jakimś krążku?

  Michał OchnikMichał Ochnik21 dzień temu
 • Dmx gdy się nawrócił i zrozumiał co jest grane chodzi mi o ciemną stronę przemysłu muzycznego otwarcie toczył z nimi walkę i mówił na głos jak to wygląda od spodu ciekawe czy ktoś wyżej postawiony nie stoi za jego śmiercią tak jak było to w przypadku Michaela Jacksona czy 2 Paca gdy niszczyli im wizerunek w ohydny sposób. Podsumowując ciekawe jak to było tak naprawdę z tym przedawkowaniem... Szkoda chłopa... Pozdro Tau propsy za kawałek. Z Bogiem

  CwaniaczekCwaniaczek21 dzień temu
 • R.I.P PEACE

  Luka AlertLuka Alert22 dni temu
 • 13 odlecciala

  Lucas NewLucas New22 dni temu
 • Szacun za to.......

  Lukas Morski-ZmijLukas Morski-Zmij22 dni temu
 • Bylbym bardzo dumny gdzies tam na gorze ze nawet jak mnie nie ma ktos nagrywa cos takiego... wydaje mi sie ze to naprawde ogromny hold, musiales sie wchowywac na DMX'ie zeby to zrozumiec.. szanuje Cie za to, pozdrawiam serdecznie ! Niech dobro ktore dajesz do Ciebie wroci.

  -KillingBeatz--KillingBeatz-22 dni temu
 • To jest Twój styl TAU, nagrywaj tak dalej. Odwieczny szacunek dla DMX'a ! Piękny kawałek, zajebiście uczciłeś pamięć o Legendzie rapu! Wielkie 5 :)

  Ziomus Z RgwZiomus Z Rgw22 dni temu
 • Mordko.. cenie to, co zrobiłeś, cały tribute z tym nie mniej wyjątkiem, że mogłeś bardziej twórczo podbić do tematu, niż parafrazować jego flow. Nie odbierz mnie źle, dziękuję i tak. Cytując X ''Pan nie zawsze przychodzi, kiedy go wzywamy, ale zawsze jest na czas...'' RIP X.

  ESTYMA NAGRANIA TVESTYMA NAGRANIA TV23 dni temu
  • @luk lukas nie wszystko co robi wyższa liga musi być eleganckie

   Kalisa11 KafeKalisa11 Kafe22 dni temu
  • Parafrazować takie flow to nie jest takie proste a Tau zrobił to elegancko

   luk lukasluk lukas22 dni temu
 • Piękne ...

  Marek ZakrzewskiMarek Zakrzewski23 dni temu
 • To jest Talent PETARDA !!! Chwała Panu !!!

  Marek ZakrzewskiMarek Zakrzewski23 dni temu
 • Jezus też kochał ruiny wielu dusz.

  Natalia BiałasNatalia Białas23 dni temu
 • Boże daj Łaskę nawrócenia dla reszty rap sceny i ogólnie sceny muzyczno-celebryckiej Polskiej i za granicą

  kuba91119kuba9111923 dni temu
 • [*] R.I.P

  M_onsterloveM_onsterlove24 dni temu
 • Tau, ładnie poleciałeś. Jak taki kawałek robisz w jedną noc no to my chcemy więcej!

  luk lukasluk lukas24 dni temu
 • Legenda legenda,szkoda ze odszedł na własne życzenie.Dragi wykonczyly kolejna ikonę muzyki.

  SoundblazeSoundblaze24 dni temu
 • Tau brawo dla Ciebie. Piękny gest. RIP DMX....

  Multipiotrek1989Multipiotrek198924 dni temu
 • Mega utwór.

  Mateusz LaskowskiMateusz Laskowski24 dni temu
 • Ten kawałek rozwalił mi serce sama jestem ofiarą przemocy domowej biją plują na mnie i katują ... Nikt nie chce pomóc

  Kaffuu ChinooKaffuu Chinoo24 dni temu
  • @Bozon Records dziękuję zadzwonie

   Kaffuu ChinooKaffuu Chinoo24 dni temu
  • Cześć. Współczujemy Ci. Wiesz,jest taka linia telefoniczna gdzie można ANONIMOWO uzyskać pomoc. Zadzwoń tam. Śmiało - odważnie: 800 120 002 Opowiedz im o swoim problemie.

   Bozon RecordsBozon Records24 dni temu
 • Czapy z głów....to mój rocznik na nim i nie tylko się wychowałem!!!!....Eazy-E..2 Pac Aaliyah RIP

  remo14953@gmail.com Kinderremo14953@gmail.com Kinder24 dni temu
 • R.I.P. DMX

  Pawel RPawel R24 dni temu
 • Prosimy o album w takim klimacie!

  noka filmsnoka films24 dni temu
 • Szacun za hołd, mocny tekst ale off beat w chuj

  KuszaKusza25 dni temu
 • Szkoda że o Krawczyku nikt nie pisze tekstów 🥺

  Daniel RozenekDaniel Rozenek25 dni temu
 • Mimo ze props za akcje to technicznie nie wiem czy mozna zrobic wiekszy regress i byc bardziej oklejonym niz obecnie tau XD

  Filip FilipFilip Filip25 dni temu
 • I LOVE YOU X

  Mistrz MotywacjiMistrz Motywacji25 dni temu
 • Ludzie, nie łudźcie się! DMS żył i umarł w swoich grzechach, a tacy nie odziedziczą Królestwa Bożego - o tym pisał Apostoł Paweł, zobaczcie: 1 List do Koryntian 6:9 Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwiąźli, ani mężczyźni współżyjący ze sobą, 10 ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego.

  Maciej ObjaśniaczMaciej Objaśniacz25 dni temu
  • @kubie 1337 O Jezusa też nikt nie pytał, ale każdy potrzebował, aby za nas umarł.

   Maciej ObjaśniaczMaciej Objaśniacz23 dni temu
  • @Maciej Objaśniacz szczerze to nie mam nawet ochoty, odpisałem Ci bo Tau nagrał kawałek w hołdzie zmarłej legendzie a Ty musiałeś tu wylać swoje mądrości, kto pytał?

   kubie 1337kubie 133723 dni temu
  • @kubie 1337 Jezus także głosił, że niesprawiedliwi nie wejdą do Królestwa Bożego. Poczytaj sobie Księgę Objawienia, Ewangelie.

   Maciej ObjaśniaczMaciej Objaśniacz23 dni temu
  • Prosta rzecz: Jezus nie jest autorem Listu do Koryntian, tylko Paweł

   kubie 1337kubie 133723 dni temu
  • @kubie 1337 Zrobił to już w Swoim Słowie. Jezus powiedział "Słowo, które powiedziałem, będzie ich sądzić w Dniu Ostatecznym", wszystko jest w Biblii.

   Maciej ObjaśniaczMaciej Objaśniacz23 dni temu
 • To bardzo przykre jak jeden z idoli odchodzi R.I.P DMX

  Pawel WiktorowiczPawel Wiktorowicz25 dni temu
 • Wojownicy Maryi Pozdrawiają z Londynu!:)

  Dawid RakowskiDawid Rakowski25 dni temu
 • Sztos!

  OJCIEC OfficialOJCIEC Official25 dni temu
 • Mistrzostwo

  Freezik RSFreezik RS25 dni temu
 • Każdy rock and roll kiedyś ujrzy finisz !

  Mateusz MasMateusz Mas25 dni temu
 • R.i.P

  PsyxhoBPsyxhoB25 dni temu
 • Dożywotni Szacun! R.i.P X

  Dobry ZiomekDobry Ziomek25 dni temu
 • Pora się opamiętać póki mamy czas!

  WszechrzeczWszechrzecz25 dni temu
 • 💔(*)

  Dominik KacinielDominik Kaciniel25 dni temu
 • Dla mnie to profanacja i jest to słabe. TOY z zaciekami

  Chris SmithChris Smith25 dni temu
  • słaby jest Twój komentarz Bracie ...

   Marek ZakrzewskiMarek Zakrzewski23 dni temu
 • Słuchając tego przypomina mi się jak omalo nie przeszłem na tamten swiat [*]

  HUSARIAHUSARIA25 dni temu
 • Spodziewałem się, że nagrasz hołd oddany twórczości DMXa... Niestety tekst to tylko podtrzymanie twierdzeń z poprzednich piosenek o tym że świat się stacza i szatan nami manipuluje. Pomijajac fakt, że jest to tworczość bardzo wtórna to jeszcze przemyciłeś swoje treści na bicie i spolszczonym refrenie DMXa udając że to hołd oddany Earlowi.

  giovannigiovanni25 dni temu
 • Moje lata do rap DMX, zajebisty przekaz cala prawda. Pozdro

  Natury SzyfrNatury Szyfr25 dni temu
 • Miesiąc temu oglądałem film o gwiazdach którzy służą illuminatom, pokazują szatańskie symbole w teledyskach i było właśnie o dmx. Jeden z nielicznych który się wyłamał bo nie chciał robić tego co mu kazali. Zrujnowali mu życie i na koniec go odpalili tak jak przypuszczał sam.

  Wojtas644Wojtas64425 dni temu
  • Właśnie ja tv nie oglądam tylko wolę na necie w tv dużo rzeczy nie mówią

   Sylwana SylwanaSylwana Sylwana19 dni temu
  • @Qazzini na cda "illuminaci w przemyśle muzycznym"

   Wojtas644Wojtas64422 dni temu
  • Co to za film? Podeslij link.

   QazziniQazzini23 dni temu
  • @Sylwana Sylwana no tak bo przecież jak o czymś nie mówią w szkiełku to nie jest prawda i to tylko teorie spiskowe... 🤦‍♂️

   Wojtas644Wojtas64424 dni temu
  • @Wojtas644 kiedyś mi się coś o uszy obiło ale niewiem czy to prawda czy teorie spiskowe

   Sylwana SylwanaSylwana Sylwana24 dni temu
 • Mogłeś sobie darować

  vinylbothside.vinylbothside.25 dni temu
 • przeczuwał że jego koniec nadejdzie,oko brata go pilnowało.

  Piotr Piciu RunnerPiotr Piciu Runner25 dni temu
 • Sztos R.I.P Dog For Live 🙏❤

  TreboR NR-WUTreboR NR-WU25 dni temu
 • 21 wiek Bogowie i szatany śmiechu warte...

  Adrian hpsx89Adrian hpsx8925 dni temu
  • 21 wiek a ty bracie dalej nie skumałeś ,że jest Jeden Bóg i jeden szatan ...

   Marek ZakrzewskiMarek Zakrzewski23 dni temu
 • Dobry przekaz.

  Jerzy BąkJerzy Bąk25 dni temu
 • Taki czas zaczynają odchodzić najlepsi

  Bart SimsonBart Simson25 dni temu
 • R.I.P

  KamilKamil25 dni temu
 • Dla mnie pozostanie w moim sercu na zawsze jako legenda niezłomnego Rapu muza jaką tworzył żyć będzie wiecznie spoczywaj w spokoju

  Joanna JoannaJoanna Joanna25 dni temu
 • słuchanie jego kawałków to nie to samo. Ciągle mam łzy w oczach

  TectologicTectologic25 dni temu
 • Wielki szacun dla Ciebie, DMX był osobą której twórczość była przez całe moje dotychczasowe życie. Wielkie 5!

  SkicaSkica25 dni temu
 • Sama koncepcja szefoska ale flow dramatyczne

  z4l4sz4l4s25 dni temu
  • @z4l4s To jest celowy zabieg i bardzo dobrze to wyszło. Puść sobie lektora i zobacz jak brzmi lektor a pöźniej wróć do swojego komentarza i napisz ~ XD

   Konra dddKonra ddd25 dni temu
  • @Konra ddd XDD Brzmi jak jakiś lektor czytający z kartki, faktycznie najlepsze flow w Polsce

   z4l4sz4l4s25 dni temu
  • walnij się w łeb, Tau flow ma jedno z lepszych w PL

   Konra dddKonra ddd25 dni temu
 • pięknie Tau!

  Denial HerbatixDenial Herbatix25 dni temu
 • To nie cnoty nas doprowadzą do nieba ale nasze upadki, do kiedy walczysz jesteś zwycięstwa, dlatego należy każdego dnia wstawać do walki, bo nasz przeciwnik niczym lew ,ale Bóg jest większy i w nim należy pokładać nadzieję, pomimo częstych i sromotnych upadków, ufać Panu. Jeśli mamy służy Panu, mamy przygotować duszę na doświadczenia. Wieczny odpoczynek racz dać mu Panie. Niech odpoczywa w pokoju. Amen

  Michała BanachMichała Banach25 dni temu
  • dobrze powiedziane naprawde w punkt tak jest trzeba zyc nadzieja

   Creative FactoryCreative Factory23 dni temu
 • zauważyliście że nawija w stylu DMX'a?

  Húrin ThalionHúrin Thalion25 dni temu
  • loi co tu jest do zauważenia takie było założenie, ameryki nie odkryłeś

   Killuminati ConspiracyKilluminati Conspiracy11 dni temu
 • Panie Tau, dziękuję! Od 3 lat przed Wielkanocą przygotowywuję się i rekolekcjonuzuję w dużej mierze dzięki Panu, w tym roku tym bardziej i mocniej. Pana wpis przed wielkim piątkiem zmotywował mnie by iść i się wyspowiadać. A propos byłem na Warsaw challange i mam nawet nagrania z koncertu DMX, pamietam ten moment jak zaprosił wszystkich do modlitwy... Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz Dziękuję !

  bboy Raphellbboy Raphell25 dni temu
  • tak koncert na warsaw challenge to bylo cos dmx w formie oddawal serce na scenie. Ten moment modlitwy pokazal kolejny raz jego wiare i byl budujacy wogole jak sie wtedy zachowywal

   Creative FactoryCreative Factory23 dni temu
 • Wartościowy numer

  Mateusz AdamowiczMateusz Adamowicz25 dni temu
 • mam nadzieje ze tobie bog wybaczy za twoje grzechy i zlo

  art onekart onek25 dni temu
 • Wychowałem się na jego muzyce. Sam uczył innych lecz juz nie mial siły wstać po kolejnym odwyku i kolejnym upadku. Szkoda go. Szkoda ze sukcesywnie sie marnował od dłuższego czasu. Nie bujdą jest to że tym którzy naprawde chcą najbardziej są kuszeni przez szatana. RiP DMX TAU. Dobra robota.

  MATEUSZ MATEUSZMATEUSZ MATEUSZ25 dni temu
 • WoW ..... 👏👏👏

  Radosław BukowskiRadosław Bukowski25 dni temu
 • Spoczywaj w Pokoju Earl , większego Krzyża nie mogłeś już nieść dłużej... Jesteś i zawsze będziesz tym NAJPRAWDZIWSZYM. Dziękuje Piotrek za Ten Utwór. JK

  Paweł SPaweł S25 dni temu
 • Gdyby każdy kawałek rapowy tak brzmiał to rap byłby lepszy hah Nie rozumiem tego jakby ktoś inny tak zarapował to każdy by miał problem a, że ktoś znany to nagrał to cisza takie trochę słabe. Każdy powinien rapować jak chce i nikt nie powinien mieć do tego problemu liczy się przekaz a co do kawałka to słów brakuje by opisać te dzieło rest in peace DMX❤

  Piątas 123Piątas 12325 dni temu
 • Remix czego!????

  Tak_to_ja_GTak_to_ja_G25 dni temu
 • Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz że Jezus jest Panem i w sercu swoim uwierzysz że Bóg Go wskrzesił z martwych - osiągniesz Zbawienie. [RZ 10,9-10]

  Fify93'Fify93'25 dni temu
 • Aż się popłakałam ;(

  Paulina Marianna Anna WarzywodaPaulina Marianna Anna Warzywoda25 dni temu
 • Spoczywaj w pokoju X! WHERE MY DOGS AT?!

  LightForce333LightForce33326 dni temu
 • "każde zło będzie ukarane",a polscy politycy wiecznie bezkarni

  Krezus KrezusKrezus Krezus26 dni temu
 • Lord give me a sign ... w koncu ze soba pogadaja

  Pablitto AutonomiaPablitto Autonomia26 dni temu
 • 😏 Damn... ! Drogi Tau, Piotrze W życiu bym nie pomyślał, że to może pasować po polsku z twoim głosem ... Wlk. Props za wybór beatu😉 Jestem pewien, że DMX dołączył do 2paca i Biggiego I razem freestylują Panu Bogu... 😒a z drugiej strony, szkoda że tak się stało, już w 2017 roku w radiu dla BigBoy.tv ,mówił 😕,że ma problem przez Kokaine i to go zniszczyło definitywnie. 70mln płyt na całym świecie sprzedanych . Tym razem zapłacił najwyższą cenę jaką jest dar od Boga czyli bezcenne życie ...🥺świeć Panie nad jego duszą! Amen!

  WuJoTWuJoT26 dni temu
 • RIP DMX. Kurcze jak ja katowałem jego muzę za dzieciaka :) Szkoda chłopaka :( czasami natykałem się w necie na jakieś jego wybryki po narkotykach i byłem w szoku, że tak się stoczył. Przecież kiedyś był prawdziwą gwiazdą jak Method Man, grał nawet w filmach :) ehhhhhhh... RIP

  Franek KimonoFranek Kimono26 dni temu
 • Coraz bardziej zaczynam rozumieć Twoje postępowanie Tau... dobry utwór i fajny follow up z początku do kawałka który po części przewidział ten tragiczny koniec. Pompuj tego dużo Piotruś, Polska młodzież potrzebuje takich wzorców. Edit: dla zainteresowanych follow up: dmx-slippin

  Stay HighStay High26 dni temu
 • Zajebiste

  david onedavid one26 dni temu
 • Jego płyty i modlitwy na nich, ukształtowały wielu z nas. Bóg zapłać Tau

  Pittbullterrier1Pittbullterrier126 dni temu
 • Rip dmx

  Fajny TypekFajny Typek26 dni temu
 • Ciekawe jak było z tymi psami?

  Wędkarski ŚwirWędkarski Świr26 dni temu
PLworld