Sejm: Awantura o aborcję. Posłanki otoczyły Kaczyńskiego

27 paź 2020
320 356 wyświetleń

Zapraszamy na transmisję z posiedzenia Sejmu. Jednym z punktów obrad ma być informacja minister rodziny i polityki społecznej Marleny Maląg na temat funkcjonowania programu kompleksowego wsparcia dla rodzin "Za życiem", programów finansowanych ze środków Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych oraz ewentualnych skutków, jakie wywołuje w ich realizacji niedawny wyrok Trybunału Konstytucyjnego. W porządku obrad jest także m.in. sprawozdanie z działalności Najwyższej Izby Kontroli w 2019 r. i wniosek KO o wyrażenie wotum nieufności wobec ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Transmisja od godz. 10:00 na stronie głównej Onetu.
W ubiegły czwartek Trybunał Konstytucyjny orzekł, że przepis ustawy z 1993 r. zezwalający na dopuszczalność aborcji w przypadku dużego prawdopodobieństwa ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu jest niezgodny z konstytucją. Po ogłoszeniu wyroku TK rzeczniczka PiS Anita Czerwińska oświadczyła, że program "Za życiem” zostanie poszerzony, aby zapewnić opiekę każdemu dziecku, rodzącemu się z poważną chorobą czy wadami. Zapowiedziała, że zostanie powołana komisja nadzwyczajna, która miałaby przedstawić projekt nowelizację przepisów. Po wyroku TK w całej Polsce trwają protesty przeciw zaostrzeniu prawa aborcyjnego.
Sejm ma też zająć się wnioskiem KO o wyrażenie wotum nieufności wobec ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Lider PO Borys Budka zapowiadając pod koniec września ten wniosek powiedział, że "dzisiaj człowiekiem, który decyduje o absolutnej bezkarności ludzi władzy, jest prokurator generalny Zbigniew Ziobro" i że "przez jego działalność prokuratura została skrajnie upolityczniona". Rzeczniczka PiS stwierdziła wówczas, że jej ugrupowanie nie traktuje poważnie wniosku KO i "są to już rutynowe działania opozycji totalnej".
W porządku obrad jest także sprawozdanie z działalności Najwyższej Izby Kontroli w 2019 r.
Możliwe, że Sejm zajmie się też stanowiskiem Senatu do nowelizacji ustaw w związku z przeciwdziałaniem sytuacjom kryzysowym związanym z wystąpieniem COVID-19. Nowelizacja zakłada m.in. wyłączenie z odpowiedzialności karnej w czasie epidemii personelu medycznego walczącego z epidemią. Senat rozpoczął prace nad nowelą w poniedziałek wieczorem.
#Sejm #StrajkKobiet #Kaczyński

Komentarze
 • plworld.info/show/Z4mBdbWoiobfobQ/wideo.html

  Felix BugundaFelix Bugunda2 miesięcy temu
 • SS-manki na mownicy

  stefan44643stefan446432 miesięcy temu
 • Jak ja k...wa tego Terleckiego nienawidzę

  19TLK9419TLK943 miesięcy temu
 • Zadłużenie rośnie gospodarka upada ludzie pracują na czarno i śmieciowych umowach opuszczają kraj a małpy w cyrku kłócą się o aborcję i do jakiego kibla powinien pójść trans

  4tomczak14tomczak13 miesięcy temu
 • plworld.info/show/l3hwk5fKjIS2c6g/wideo.html

  Jacob DzikJacob Dzik3 miesięcy temu
 • „Problem Aborcji” jako tester na ustrojowy totalitaryzm. plworld.info/show/koWQo6-erJGdnZs/wideo.html.

  Michał KatafiaszMichał Katafiasz5 miesięcy temu
 • Ty też będziesz dziadem!

  Westan KHWestan KH5 miesięcy temu
 • Kabaret jakich mało :D

  El TorroEl Torro5 miesięcy temu
 • *BYŁAM NIEWIERZĄCA i bardzo daleko od Pana Boga, lecz On powiedział mi: "JESTEM!". Dosłownie wymienił mi serce na nowe, wyczyścił moją pamięć i pokazał mi prawdę o Sobie i o nas - ludziach. Przeczytajcie moje świadectwo na: pojednanie . eu . Oto świadectwo tego, KIM MY NAPRAWDĘ JESTEŚMY.

  Dorota KępaDorota Kępa5 miesięcy temu
 • George Carlin o Aborcja, konserwatyści proszę zapiać pasy: plworld.info/show/npaBotzMjZqXitY/wideo.html

  TWARDOWSKYTWARDOWSKY5 miesięcy temu
 • Wszystko co piekne sie kiedys konczy nic niemoze przeciez wiecznie trwac

  Marcin MachollaMarcin Macholla5 miesięcy temu
 • No piekny cyrk Polakow robicie potomkowie Plemia z........go

  Marcin MachollaMarcin Macholla5 miesięcy temu
 • plworld.info/show/YWNuqM7Iona2dto/wideo.html przyjemnego słuchania;)

  danuta nowackadanuta nowacka5 miesięcy temu
 • CZEMU SEJM JEST OKRAGLY?A CZY KTOS WIDZIAL KWADRATOWY CYRK ?

  msciciel14theropemsciciel14therope5 miesięcy temu
 • Temat zastępczy, a może umyślne wprowadzanie stanu wyjątkowego... Nie dajcie się nabrać, banda czworga działa zgodnie i w porozumieniu 😉

  misza miszamisza misza5 miesięcy temu
 • Prawo aborcyjne w takiej formie jajką proponują manifestanci i lewicowi posłowie istniało w Polsce za czasów ll wś. Stworzył je Adolf Hitler.

  BohunBohun6 miesięcy temu
 • Panie które nadużywają słowa kobieta pokazują tłuszczy jak sie zachowywać

  Maciej GrodnerMaciej Grodner6 miesięcy temu
 • Nie chce mieć w tym kraju dzieci.

  mrpiolho1987mrpiolho19876 miesięcy temu
 • 4:08 1830 pielęgnacyjne haha, za tyle to ciężko się zdrowemu samemu utrzymać, co dopiero komuś, kto opiekuje się kimś niepełnosprawnym

  Filip TorbaFilip Torba6 miesięcy temu
 • To jest cyrk czy Sejm? Za co co ludzie biorą pieniądze?

  me_g 123me_g 1236 miesięcy temu
 • Protesty kobiet zostały zaplanowane przez rządzących którzy walcza o władze w Naszej Ojczyznie. Nawoływanie prezesa do wojny domowej to mowa nienawiści i zdrada przeciw Narodowi Polskiemu - rząd z roku 2020 ani z 1945/1989 nie jest autorytetem dla Narodu Polskiego który ma ponad 1000 lat historii i tradycji Narodu o szlachetnych korzeniach istnienia. Polacy przyłączyli się do kobiet gdyż kobiety to ich żony i matki a czas jest trudny. Kolejne zatrzymanie gospodarki państwa Polskiego odbija się na rodzinach polskich. A naczelnik państwa posiadający we własnych rekach aparat władzy w postaci policji nawołuje do wyjścia na ulice i bratobójczej wojny domowej to jawna eskalacja przeciw Narodowi Polskiemu. Polacy nie dajcie sobą manipulować. Wykorzystajcie wasza sile ponad podziałami.

  PsyMagicPsyMagic6 miesięcy temu
 • Pozwólmy na aborcję ale wprowadźmy karę więzienia za sex przed małżeński. I problem aborcji będzie rozwiązany. Aborcji będą mogły dokonać tylko osoby po ślubie. A nie małolaty za kasę taty!!!

  Greg GregGreg Greg6 miesięcy temu
 • Pani Maląg od lutego niepełnosprawni nie mogą korzystać z rehabilitacji, bo odziały rehabilitacyjne i sanatoria są zamykane w okresie pandemii, problem z dostępem do lekarza, to o czym paniusia do cholery gada? każecie rodzić bardzo chore dzieci a potem odwracacie się dupami, pomagacie niepełnosprawnym? dajecie 500+? w jakiej części 100 zł, czy 200 zł. zamiast 500zł. i co jeszcze, proszę dopisać, dofinansowujecie niepotrzebnie wiele urzędów z ze środków dla niepełnosprawnych , zmarnowane pieniądze

  Lilianna GLilianna G6 miesięcy temu
 • Kaczyński!!! kobiety ci nie darują, im dłużej to będzie trwać tym gorzej dla rządzących, i o polskiej wsi która walczy o byt swój i nasz też nie zapomnij, wypowiadamy wojnę rządowi.

  Lilianna GLilianna G6 miesięcy temu
 • wybór, nie zakaz

  HavaHava6 miesięcy temu
 • Super posłanki

  Marta LeśniakMarta Leśniak6 miesięcy temu
 • Pod pretekstem kobiet, próbują obalić władzę.

  oDiNxPLoDiNxPL6 miesięcy temu
 • Niestety widać, jak wielu młodych ludzi teraz nie wierzy w Boga. Gotowi nawet zabić nienarodzonych dzieci.

  Snayder WashingtonSnayder Washington6 miesięcy temu
  • Gdyby Bóg był, wszystkie dzieci rodziłyby się w stu procentach zdrowe.

   Karolina LewkowiczKarolina Lewkowicz6 miesięcy temu
 • Rząd podpisał kontrakt na 20 milionów szczepionek. Rząd chce zaszczepić wszystkich Polaków. Większość umrze, reszta przeżyje ale skutki trucizn wprowadzonych do organizmu będą odczuwalne po latach. Do 1948 roku funkcjonowało państwo Palestyna dzisiaj to uchodźcy we własnym kraju, 7 milionów żyje w obozach w warunkach nieludzkich, bez szans na rozwój, naukę, postępuje degrendolada gospodarcza i eksterminacja ludności cywilnej, 75% ich kraju przejął nowy właściciel. A świat na to patrzy i udaje, że nie ma tematu. Polakom syjonisci i globalisci szykują taki sam los. W jednej chwili była Polska w jednej chwili będzie Polin. Ogarnijcie się i zacznijcie myśleć szerzej bo następne pokolenia Polaków będą żyły w takich OBOZACH. www.google.com/amp/s/www.gazetaprawna.pl/amp/1492666,rzad-zamowi-20-mln-dawek-szczepionki-na-covid-19-do-kogo-trafia-w-pierwszej-kolejnosci.html Przy okazji ciekawe jak rządowi koszty wyszły 7,3 mld zł a nawet 100 mld zł w 2021 roku ? Przecież 20 mln szt x 95 zł = 1,9 mld zł Poniżej przepisy o przymusowych szczepieniach : Dziennik Ustaw Dz.U.2020.1845 t.j. | Akt obowiązujący Wersja od: 20 października 2020 r. Art. 36. [Zastosowanie środków przymusu bezpośredniego] 1. Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji obowiązkowej hospitalizacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków. 2. O zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego decyduje lekarz lub felczer, który określa rodzaj zastosowanego środka przymusu bezpośredniego oraz osobiście nadzoruje jego wykonanie przez osoby wykonujące zawody medyczne. Każdy przypadek zastosowania środka przymusu bezpośredniego odnotowuje się w dokumentacji medycznej. 3. Lekarz lub felczer może zwrócić się do Policji, Straży Granicznej lub Żandarmerii Wojskowej o pomoc w zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego. Udzielenie pomocy następuje pod warunkiem wyposażenia funkcjonariuszy lub żołnierzy w środki chroniące przed chorobami zakaźnymi przez tego lekarza lub felczera. 4. Przed zastosowaniem środka PRZYMUSU BEZPOŚREDNIEGO uprzedza się o tym osobę, wobec której środek przymusu bezpośredniego ma być zastosowany, i fakt ten odnotowuje się w dokumentacji medycznej. Przy wyborze środka przymusu bezpośredniego należy wybierać środek możliwie dla tej osoby najmniej uciążliwy, a przy stosowaniu środka przymusu bezpośredniego należy zachować szczególną ostrożność i dbałość o dobro tej osoby. 5. Przymus bezpośredni polegający na UNIERUCHOMIENIU może być stosowany nie dłużej niż 4 godziny. W razie potrzeby stosowanie tego przymusu może być przedłużone na następne okresy 6-godzinne, przy czym nie dłużej niż 24 GODZINY ŁĄCZNIE. 6. PRZYTRZYMYWANIE jest doraźnym, krótkotrwałym unieruchomieniem osoby z użyciem siły fizycznej. 7. UNIERUCHOMIENIE jest dłużej trwającym obezwładnieniem osoby z użyciem PASÓW, UCHWYTÓW, PRZEŚCIERADEŁ lub KAFTANA BEZPIECZEŃSTWA. 8. PRZYMUSOWE PODANIE LEKU jest doraźnym lub przewidzianym w planie postępowania leczniczego wprowadzeniem leków do organizmu osoby - BEZ JEJ ZGODY.

  Aga MarAga Mar6 miesięcy temu
  • @Karolina Lewkowicz Jak ludzie maja wyprawę mózgi skoro przepisy prawne to dla nich pseudonaukowe wypociny albo rzeczywista sytuacja geopolityczna to jakieś bzdury. Artykuł w Gazecie Prawnej to nie info na Pudelku. Czytaj ze zrozumieniem. Używaj mózgu a nie traktuj tego czego nie rozumiesz jako bełkot pseudonaukowy .

   Aga MarAga Mar6 miesięcy temu
  • @Aga Mar Gazeta Prawna nie jest żadnym autorytetem. Cała cywilizacja dochodzi do postępu tylko dzięki rozumowi oraz empiryzmowi. Nie mówię że szczepionka na Covid jest ok, ale na pewno nikt nie każe ci się szczepić jeśli tego nie chcesz.

   Karolina LewkowiczKarolina Lewkowicz6 miesięcy temu
  • @Karolina Lewkowicz No wlasnie zacznij używać mózgu bo chyba go masz, jak sądzę. No i naucz się czytać ze zrozumieniem.

   Aga MarAga Mar6 miesięcy temu
  • Na miłość boską, zacznijcie używać ROZUMU a nie czytajcie pseudonaukowe wypociny.

   Karolina LewkowiczKarolina Lewkowicz6 miesięcy temu
 • cholera czemu go nie zajebały?

  Nether FelNether Fel6 miesięcy temu
 • 🤣🤣🤣🤣 ta z wieszakiem dala czadu🤣🤣🤣

  dzigitdzigit6 miesięcy temu
 • Ale cyrk ta lewica robi jak w piaskownicy iq małpie

  dzigitdzigit6 miesięcy temu
 • Szczekające małpy z lewicy. Zero kultury.

  K- GK- G6 miesięcy temu
 • Rumunia 89 dla Jarka i całego PIS

  adakar83adakar836 miesięcy temu
 • Jak sie to ogląda to gorzej niz na przerwie w podstawowce. A to niby dorosle osoby. Zalosne.

  Sąsiad z naprzeciwkaSąsiad z naprzeciwka6 miesięcy temu
 • Zróbmy referendum. Dajmy głos ludziom niepełnosprawnym oraz opiekunom dzieci upośledzonych. Nie widzę potrzeby by w referendum brała udział część społeczeństwa nie mająca pojęcia o ich życiu..

  MiloszbetonMiloszbeton6 miesięcy temu
 • Nie mogę już patrzeć na ten żałosny poziom wypowiedzi lewicy i KO. Gdy ktoś chce przedstawić inne zdanie niezgodne z poglądami KO i lewicy odrazu zaczynają się krzyki naprawdę żanada.

  S GS G6 miesięcy temu
 • posłanki otoczyły Kaczyńskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  RychuRychu6 miesięcy temu
 • 2:58:12 nie dziękujcie

  TomsonTomson6 miesięcy temu
 • Tak à propos mężczyzn, wypowiadających się o aborcji- tu można zaobserwować ciekawe zjawisko, pod względem ich klasyfikowania przez zwolenników aborcji. Jeżeli są przeciwko- mają zamknąć mordy, bo oni nie rodzą, więc sprawa ich nie dotyczy. Jeżeli jednak są za aborcją- wtedy już mogą się wypowiadać, witamy serdecznie na pokładzie, każda para rąk się przyda w walce o słuszną sprawę. Żeby było śmieszniej, w ostatnim czasie pojawiło się coraz liczniejsze środowisko o charakterze lewicowym (zwłaszcza frakcja „queer”), które uważa, że mężczyźni też mogą rodzić dzieci. Jak to powiedziała pewna szanowana profesur- „w związkach homoseksualnych rodzi się tyle samo, a nawet więcej dzieci, co w związkach heteroseksualnych„. Czyli mężczyźni na ogół mogą rodzić dzieci, ale tylko wtedy, gdy są zwolennikami aborcji, bo gdy nimi są- wtedy już nie mogą ani rodzić, ani nawet wypowiadać swojego zdania. Ot, lewacka „logika”.

  Stanisław SłotaStanisław Słota6 miesięcy temu
 • Poloki niedługo sobota. Czekoladę z lidla możecie kupić od niemieckiej krowy. Głowa do góry

  Dariusz DarekDariusz Darek6 miesięcy temu
 • KURDUPLA STRAŻ PILNUJE PEWNIE PAMPERSY TEŻ JUŻ ZMIENIA

  LukarioLukario6 miesięcy temu
 • nie ma morderczego virusa ,jest duzo klamcow ,polske zniszczyliscie ,teraz polacy zniszcza was.

  grzegorz wydragrzegorz wydra6 miesięcy temu
 • ile macie tych babek w sejmie ? .. to tam tylko baby wrzesci

  Tomas LuzarTomas Luzar6 miesięcy temu
  • Wiesz nikt nie ma wpływu na to kto przychodzi do Sejmu, zauważ że tam są prawie same pustki. Gdzie są ci wszyscy posłowie? Powinni wszyscy tam siedzieć na dupie a nie przychodzi sobie kto chce i kiedy chce

   Karolina LewkowiczKarolina Lewkowicz6 miesięcy temu
 • 3:05:48 nawet Korwin klaczcze

  Magnetar 93Magnetar 936 miesięcy temu
 • Lewica najlepiej zeby zabic tych chorych

  Beata SzwedoBeata Szwedo6 miesięcy temu
 • Lewica sie martwi że po co zyją niepełnosprawnoscia!!!

  Beata SzwedoBeata Szwedo6 miesięcy temu
 • ALE TO GLUPIE TA Nowacka)))))

  Beata SzwedoBeata Szwedo6 miesięcy temu
 • Ah jak ja mu zazdroszczę jedyny człowiek w Polsce za którym tyle kobiet się ugania

  Majtek PiratMajtek Pirat6 miesięcy temu
  • I poco?

   Gall AnonimGall Anonim6 miesięcy temu
 • Przecież TK wydał orzeczenie zgodnie z Konstytucją którą peło traktuje jak katechizm i nie karze rządowi publikować orzeczenia. A wcześniej kazali publikować?

  Polska Od_NowaPolska Od_Nowa6 miesięcy temu
 • KAmysz zlodziejez PSL))))) ODEZWOL SIE

  Beata SzwedoBeata Szwedo6 miesięcy temu
 • CHOŁOTA z PO))))znow to samo

  Beata SzwedoBeata Szwedo6 miesięcy temu
 • Straż Marszałkowska też ma was w dupie 🙃

  Abstrahując odAbstrahując od6 miesięcy temu
 • Wariatki z LEWICY)))))

  Beata SzwedoBeata Szwedo6 miesięcy temu
  • I to pisze kobieta? To chore

   Gall AnonimGall Anonim6 miesięcy temu
  • Tadeusz 1 minutę temu plworld.info/show/YXOkYduaq3qoec4/wideo.html&ab_channel=DzikiTrener Tu nie chodzi o aborcję to tylko pretekst do zamordyzmu wszystko się wali

   TadeuszTadeusz6 miesięcy temu
 • No te kobiety walcza o seks a nie o to że ustalili że nas zaszczepia bo one sie od szczepienia uchronia jako posłanki a od aborcji już nie bo będą potraktowane jako kobiety biedne wzięte przez chłopa

  Bozena GrzegorczykBozena Grzegorczyk6 miesięcy temu
 • NItras nacpana)))))

  Beata SzwedoBeata Szwedo6 miesięcy temu
 • wariatka zPO))))))

  Beata SzwedoBeata Szwedo6 miesięcy temu
 • To maja być posłowie? A do tego kobiety!!!. To kpina .Najgorsze jest to że żyją za nasze pieniądze i to dobrze.Czas najwyższy pozbyć się lewicy i Po . Tych którzy zachowują się niegodnie dla posła. Usunąć ich z rządu i to natychmiast .!!!. Nie wyobrażam sobie takich posłów.

  Gjdhdjd GsgshsjGjdhdjd Gsgshsj6 miesięcy temu
 • 1.24.50 i kurna wstecz kto pierszy raz oglada kaczor zaatakowal kobiety wstecz .............. oczywiscie koniec 1,24......

  piotr kiwiorpiotr kiwior6 miesięcy temu
 • Kobiety zapalczywie chca krwi. Po co sie tak upadlac. Robicie brzydkie jak smoczyce.

  Bar BraBar Bra6 miesięcy temu
 • Kaczora, do wora i do jeziora ‼️👍😁🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆❗

  Jan KozłowskiJan Kozłowski6 miesięcy temu
 • Towarzyszu Kaczyński! Z niemałą satysfakcją chcę ci uświadomić, że już niezadługo jebniesz w kalendarz, bo jesteś stary grzyb. I naprawdę chcesz tego, żeby wszyscy szczali na twój grób?

  Katarzyna Dąbrowska JóźwiakKatarzyna Dąbrowska Jóźwiak6 miesięcy temu
 • Poślice*

  DziaszanDziaszan6 miesięcy temu
 • plworld.info/show/Y4aLn6jbr4eZq84/wideo.html

  staffnumstaffnum6 miesięcy temu
 • Lechistan zwariował , 👮 policja i bandyci lewadzcy prześladują księży w Polsce,. Poznań 👮 policja wywleka księdza poczas mszy , Racibórz lewacy biją księdza drugiemu każą czytać wersety Hołowni i grożą. zabiciem,. To jest Myślibórz paraf sw Jana Chrzciciela ,

  MorsMors6 miesięcy temu
 • Jestem człowiekiem który na ogół ma wyjebane i raczej z dystansem patrze na to co robi nasz rząd ale to jest niezły cyrk

  Janusz Tracz to mój idolJanusz Tracz to mój idol6 miesięcy temu
  • Panie Prezesie, trzeba zabrać im pieniądze i dać tym którzy wiedzą jak je wydawać.

   Karolina LewkowiczKarolina Lewkowicz6 miesięcy temu
 • plworld.info/show/oIWjrtuvjIjOito/wideo.html

  adam blawatadam blawat6 miesięcy temu
 • Terlecki lepiej prezentuje się w maseczce niż bez

  Pit NPit N6 miesięcy temu
  • I w kondomie

   Gall AnonimGall Anonim6 miesięcy temu
 • Ochrone to lepszą mają na fame mma niz w sejmie

  Konrad WeiserKonrad Weiser6 miesięcy temu
 • Ale wcześniej Polki i Polacy dali się kupić za 500+

  Helena NoszczakHelena Noszczak6 miesięcy temu
 • Teraz defenestracja! Już jestem lewackim terrorystą to co się będę hamował

  S KS K6 miesięcy temu
 • Ja rozumiem wszystko ale oni się zachowują jak dzieciaki, sok z gumijagód.

  PrivblemiaPrivblemia6 miesięcy temu
 • ♥♥🌸🌸💗💟😄💸💸💗💗 😄😄💗💗🌸🌸 *Bóg pokazał swoją miłość do nas, wysyłając swego Syna, Jezusa Chrystusa, który umarł i zmartwychwstał, aby dać nam życie wieczne.* *Obiecał również, aby uzdrowić swoje ciało.* *(spójrz i zapytaj Go)* 💗💗🌸 ♥♥🌸🌸💗💟😄💸💸💗💗 😄😄💗💗🌸🌸

  Chloe ManchestorChloe Manchestor6 miesięcy temu
 • Brawo posłowie lewicy i reszta NORMALNYCH posłów ✌️🇵🇱

  AndrzejAndrzej6 miesięcy temu
  • Zachowywali sie jak zwierzeta

   Konrad WeiserKonrad Weiser6 miesięcy temu
 • DZICZ LEWACKĄ W KAFTANY ZASZCZEPIC I DO WARIATKOWA! SEJM TO NIE PSYCHIATRYK!

  VERONICA CVERONICA C6 miesięcy temu
 • Tylko Jarosław Kaczyński 💪 💪 💪

  Paweł jpPaweł jp6 miesięcy temu
 • Wysłać kaczora na taki koncert, jak poskacze to się zrelaksuje: plworld.info/show/mmBnp8mcbWibdto/wideo.html

  Paweł ZielińskiPaweł Zieliński6 miesięcy temu
 • Niestety Kościół zniszczył kraj, dlatego odeszłam od kościoła, bo księża wchodzą w politykę na ambonach. Otworzyły mi się oczy. Chrześcijaństwo zostało narzucone siłą z Watykanu w Rzymie czyli obce mocarstwo narzuciło obce wierzenia. To są fakty. Mogę wierzyć w Boga ale nie potrzebuję do tego kościoła Watykańskiego z Rzymu.

  E. Beat SzczygielskaE. Beat Szczygielska6 miesięcy temu
 • Niech przyszli politycy i rządzący, którzy będą przewodniczć w rządzeniu zrozumieją, że przemoc oraz reżim to cofnięcie się w rozwoju i przynosi odwrotne skutki. Obecni rządzący nie rozumieją, że swoim zachowaniem przyniosą odwrotne skutki. Uczcie się wszyscy już teraz na błędach, im szybciej tym lepiej. Watykan zniszczył nam kraj niestety.

  E. Beat SzczygielskaE. Beat Szczygielska6 miesięcy temu
 • Ustawa o przymusie szczepień na covid jest procedowana w sejmie. Plus bezkarność dla lekarzy,którzy będą nam wstrzykiwać to bez naszej zgody. Kłamliwe media nic nie mówią.Czy tak się wprowadza ustawy w cywilizowanym państwie,gdzie konsultacje społeczne,dyskusje z ekspertami. To jest totalitaryzm. Aborcja jest teraz tematem zastępczym.

  jastatryjastatry6 miesięcy temu
 • Użycie przemocy i perswazji tylko zaostrzy podziały. Obecna władza przejdzie do historii jako hańba Polaków. Przykre to ale miałam wyższe mniemanie o rządzących.

  E. Beat SzczygielskaE. Beat Szczygielska6 miesięcy temu
  • A to dlaczego miałaś wyższe mniemanie bo ja nigdy

   Gall AnonimGall Anonim6 miesięcy temu
 • Lewica: "Koronawirus jest bardzo groźny. Nieprzestrzeganie obostrzeń powinno być surowo karane." Też lewica: 1:21:36

  MaciejMaciej6 miesięcy temu
  • @Privblemia Ja nie widziałem żebyś ty gdziekolwiek odpisała na mój drugi komentarz, więc napisałem jeszcze raz. A poza tym czy widziałaś gdzieś w moim komentarzu chociażby jakieś nawiązanie do aborcji??? Ile razy użyłem słowa aborcja??? Ile razy napisałem, że chcę cierpienia dla kobiet i dzieci??? Ty od razu mnie zaatakowałaś a ja nie napisałem nic kontrowersyjnego. Ja tylko obiektywnie wytknąłem hipokryzję lewicy (i NIE TYLKO), która z jednej strony chce karać ludzi wysokimi karami za nieprzestrzeganie obostrzeń a sama ich nie przestrzega na strajkach czy chociażby w sejmie.

   MaciejMaciej6 miesięcy temu
  • @Maciej Odpowiedziałam ci już na to a ty usunąłeś i dodałeś znowu swój płacz że ci mówie za czym ty jesteś jak nie umiesz czytać to po co ty mi odpowiadasz skoron nie masz pojęcia na co ? Hm?

   PrivblemiaPrivblemia6 miesięcy temu
  • @Privblemia Czy gdziekolwiek w moim komentarzu zauważyłeś/aś słowo ABORCJA????????? Ja pisałem o zupełnie czymś innym a Ty na podstawie tego stwierdzasz, że rzekomo jestem przeciwnikiem aborcji.

   MaciejMaciej6 miesięcy temu
  • Zauważ że po pierwsze nie tylko ludzie za lewicą protestują po drugie protestują w maseczkach nie jak protestujący przeciw maseczką po trzecie to rząd sobie wybrał taki moment bo myślał że a) baby będą siedziały w domu grzecznie i czekały pokornie b) tacy jak ty zerojedynkowo stwierdzą że skoro pandemia to można zabierać prawa kobietom i nie powinny o nie walczyć bo pandemia ISTNIEJE, noszą maseczki konsekwentnie więc wszystko jest okay mają prawo zabierać głos bo to nie jest okay żeby dawać ultimatum. Panie Macieju niech pan powie swojej przyjaciółce, siostrze czy żonie że musi urodzić uszkodzony płód i nie ma wyboru nie ważne czy będzie nosić 9 miesięcy coś co umrze po paru godzinach w mękach na jej oczach czy żeby umarło w jej wnętrzu zatruło ją i żeby sama zmarła, to nie są żarty czy kaprysy to poważna sytuacja i naruszenie praw człowieka.

   PrivblemiaPrivblemia6 miesięcy temu
 • Przykre to... Niektórych przerosło rządzenie, nie nadają się i nie chcą odpuścić.

  E. Beat SzczygielskaE. Beat Szczygielska6 miesięcy temu
 • Ktos im wylacza mikrofony czy jak ? Bo caly czas jest przerywane ⚡️⚡️

  tak to jatak to ja6 miesięcy temu
  • Pan Marszałek wycisza i włącza

   Taki sobie gostekTaki sobie gostek6 miesięcy temu
 • Jeżeli ktoś myśli że robiąc bydło i obstrukcje w Sejmie wygra kolejne wybory to musi to być polityk lewicy 👌 gratuluję a elektorat niech zacznie myśleć bo te kobiety są niebezpieczne.

  Kamil PasternakKamil Pasternak6 miesięcy temu
 • Heh żenada

  KocureQ GamingKocureQ Gaming6 miesięcy temu
 • Brunon k niedoszły bochater narodowy..

  Demon 666Demon 6666 miesięcy temu
 • "PILNE❗Koalicja PiS-PO-Lewica-PSL ostatecznie uchwaliła dziś w nocy w Sejmie niebezpieczną dla Polaków ustawę covidową, która wróciła z Senatu! Tylko #Konfederacja stanęła po stronie obywateli i zagłosowała PRZECIWKO! Wcześniej złożyliśmy też 15 proobywatelskich poprawek, nie tylko w ramach ochrony zdrowia, ale również ochrony gospodarki, które niestety odrzucono! Teraz potrzeba tylko podpisuje prezydenta Andrzeja Dudy, który zrobi to pewnie bez chwili zawahania i refleksji... to jest bardzo zły dzień dla wszystkich Polaków! Oto co przegłosowała "Banda czworga" a przeciwko czemu my protestowaliśmy! ❌ Możliwość zabierania przedsiębiorcom pomocy z "Tarczy Antykryzysowej" pod pretekstem choćby drobnego niestosowania do obostrzeń ❌ Zwolnienie z odpowiedzialności karnej wszystkich lekarzy za błędy w trakcie pandemii (tzw. "klauzula dobrego Samarytanina") ❌ Przymusowe wcielanie niewykwalifikowanych medyków do walki z Covid-19 w trakcie pandemii ❌ Ustawowy obowiązek noszenia maseczek, a za brak mandat nawet 1000 zł (do tego usługodawca może odmówić obsługi klientowi, jeśli ten nie ma maseczki). W zeszły poniedziałek Marszałek Sejmu wprowadził oficjalne rozporządzenie zmuszające wszystkich posłów do noszenia maseczek (w innym wypadku brak możliwości zabrania głosu na sali sejmowej), a dzisiaj ustawowy przymus dla wszystkich obywateli. ❌ Dopuszczanie cudzoziemców do wykonywania zawodu lekarza bez pełnej nostryfikacji dyplomów ❌ Art. 36 nowelizacji o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi dotyczący m.in. przymusu szczepień, czyli niebezpieczne grzebanie w przepisach ustawy z 2008 roku, ale może otworzyć furtkę do kolejnych zmian na niekorzyść obywateli (więcej o tym tutaj: facebook.com/JacekWilkPL/posts/4507981749274101) Kilkanaście naszych poprawek, które pomogłyby Polakom w trakcie kryzysu i usunęły szkodliwe zapisy z ustawy. Poseł Dobromir Sośnierz spędził kilkanaście godzin na komisji zdrowia, by móc je złożyć w naszym imieniu, rządzący wraz z opozycją totalną bardzo się starali, by przeforsować swoją ustawę bez żadnych zmian... Domagaliśmy się między innymi: ✅ Podniesienia kwoty wolnej od podatku do 12-krotności pensji minimalnej (31 200 zł), aby wesprzeć obywateli z powodu kryzysu! ✅ Usunięcia przepisu o bezkarności lekarzy w walce z Covid-19 oraz przepisu o przymusowym wcielaniu niewykwalifikowanych medyków do walki z Covid-19 ✅ Braku obowiązku noszenia maseczek przez osoby zdrowe, braku kar za brak maseczek ✅ Zakazu podnoszenia podatków, opłat i danin przez Sejm w czasie kryzysu! ✅ Nie dla braku pełnej nostryfikacji dyplomów lekarzy obcokrajowców ✅ Dobrowolnego ZUS dla przedsiębiorców, co wsparłoby firmy cierpiące z powodu kryzysu i lockdownu ✅ Opóźnienia wejścia w życie podatku cukrowego o 100 lat ✅ Wycofania przepisu o zabieraniu pomocy przedsiębiorcom z tarczy antykryzysowej pod pretekstem nawet drobnego niestosowania się do obostrzeń"

  Bary ManBary Man6 miesięcy temu
  • Nie błaźnij się nawet z tym syfem, idź po swoją foliową czapkę i odetnij kabel od internetu proszę

   HesusHesus6 miesięcy temu
 • plworld.info/show/lnSPd9LSZKHejNo/wideo.html

  GrzegorzGrzegorz6 miesięcy temu
 • Atakowanie kościołów i przerywanie Mszy Świętej daje tylko pretekst Kaczyńskiemu by eleminować przeciwny mu elektorat a osoby niezdecydowane przekonywać o swojej racji. Prostestujmy, blokujemy miasta, ale nie atakujemy ludzi, nie używajmy przemocy. Ona tylko zmieni nasz kraj na gorsze, nie grajmy w grę Kaczyńskiego i jego chorego umysłu którym niszczy nasz kraj

  Michał TelusMichał Telus6 miesięcy temu
 • 1:30:03

  Mikołaj DróżdżMikołaj Dróżdż6 miesięcy temu
 • No i osrany i wystraszony naczelnik

  Ryszard DerezinskiRyszard Derezinski6 miesięcy temu
 • dodam ze pandemia zbiera zniwo zniszczenia w firmach firemkach polskich DLATEGO PROSZE JAK NAJSZYBCIEJ ZMIENIC PRAWO O UPADŁOSCI nie moze byc tak ze pada firma [zatrudnia 8 osob] a wlasciciel zostanie zniszczony na zawsze zabierze się jego dom caly dorobek zycia zniszczy rodzine i przez 5 lat bedzie zabirane jego dochody o ille przezyje .....NALEZY JAK NAJSZYBCIEJ ZMIENIC PRAWO O UPADLOSCI

  wicent szasinwicent szasin6 miesięcy temu
 • 👍🇵🇱👍😎👍

  Marcin .MarcinekMarcin .Marcinek6 miesięcy temu
 • Fajne ten cyrk, nie za śmieszny, jak na klanów to dużo zarabiaja

  #sevilianofamilia#sevilianofamilia6 miesięcy temu
 • Oktagon tam ustawić

  RhogalRhogal6 miesięcy temu
 • W której minucie bo mi się nie chce szukać ;)

  Kamil Wariat1Kamil Wariat16 miesięcy temu
  • 01:30:03

   tak to jatak to ja6 miesięcy temu
 • te hasla kobiet to do tego tyrana w sejmie ... niech nie udaje ze nie slyszy ...wyp...alac :) aborcja gluchych decydentow rzadu i koscila

  duchodziej lolmaisterduchodziej lolmaister6 miesięcy temu
 • Nitras pojechał. 👌

  Sar SonSar Son6 miesięcy temu
 • Cyrk jebany

  Diabeł 666Diabeł 6666 miesięcy temu
PLworld