ZNÓW HORROR! GOL W OSTATNIEJ SEKUNDZIE DAŁ POLSCE BEZCENNĄ WYGRANĄ | SKRÓT POLSKA - SŁOWENIA 27:26

30 kwi 2021
89 736 wyświetleń

👉 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ: plworld.info
Polscy piłkarze ręczni na dobrej drodze do awansu na ME 2022. W czwartek w Opolu biało-czerwoni po szalonej końcówce i golu zdobytym sekundę przed syreną pokonali Słoweńców 27:26 (12:10). Bohaterem został Michał Daszek. Zobacz skrót!

Dorota LoręckaDorota Loręcka8 dni temu
  • Iwański lepiej się sprawdzał przy komentowaniu ręcznej...

FabianSKIFabianSKI8 dni temu
  • oj brakuje orłów Wenty, człowiek osiwiał jeszcze przed przerwą żeby na koniec być tuż przed zawałem i darcie ryja jak wygrali :)

Johny BravoJohny Bravo8 dni temu
  • Wydaje mi się że piłka najpierw odbiła się od rąk blokującego przez co zmyliła bramkarza😃

piotrex1171piotrex11718 dni temu
  • 3:42 gol meczu :D :D

Tilian LongosferudTilian Longosferud8 dni temu
  • Słowenia to jest jednak ciekawe zjawisko, taki mały kraj, a jest w stanie wystawiać klasowych reprezentantów w tylu dyscyplinach.

• Komentatorzy nie dodają zbytnio emocji

Mrysia JacakMrysia Jacak8 dni temu
  • A kto pamięta co to jest jedna WENTA ?

Rockcatman RockatmanRockcatman Rockatman8 dni temu
  • Przypominają się stare lata B. Wenty!!!

LechoSław 432HzLechoSław 432Hz9 dni temu
  • Tak cenną że nic nie dała xd. I tak musimy wygrać z Holendrami i tak.

UUojkUUojk9 dni temu
    • @eMeS Wu a ok bo myślałem że tylko 2 drużyny awansują.

UUojkUUojk8 dni temu
    • Nawet w przypadku porażki z Holendrami mamy jeszcze szanse, tylko, że w innych grupach musza paść dla nas korzystne wyniki. W każdym razie musiałaby się stać katastrofa, żebyśmy nie awansowali.

eMeS WueMeS Wu8 dni temu
  • kiedy kolejny mecz

Alpina B9Alpina B99 dni temu
  • Nie miałam okazji oglądać lubie takie skróty

asiaasia9 dni temu
  • W przerwie w ostatniej minucie meczu, Rombel kazał im grać 25s, wchodzą na boisko gość w ciągu 5s rzuca nad bramką, tak to jest jak się nie słucha i nie ma chłodnej głowy,traciliśmy za łatwo bramki i jak zawsze nie umiemy utrzymać chociaż 2 bramkowej przewagi. Od dawna nie widać pomysłu na tą drużynę, tylko podanie,podanie i wbieg indywidualny w obronę a może coś wpadnie. Uważam że Rombel to słaby trener, ale większość zawodników to nawet nie średnia półka ręcznej świata więc też nie można dużo wymagać niestety.

• brawo NASI

• Kur...jak to weszło 😳chyba to przeznaczenie!

Paweł KarolPaweł Karol9 dni temu
  • Widzę że tu ludzie oceniają ten mecz trochę przez pryzmat piłki nożnej. W ręcznej pada bardzo dużo bramek gra tak wygląda że idzie się łeb w łeb. Popełnialiśmy błędy to fakt nie da się ich uniknąć w stu procentach ale nasi zawodnicy grali z zaangażowaniem i poświęceniem. Może brakuje im trochę zgrania? Komunikacji? Jak to doszlifują to za jakiś czas tych błędów i tracenia przewagi będzie mniej. Trzymam za nich kciuki. Brawa też dla Słowenii nie wiedziałem że grają tak dobrze.

AltF4GamerAltF4Gamer9 dni temu
  • Wy nie potraficie normalnie wygrać nie? Kiedyś jedna Wenta to było ''dużo czasu'' teraz sekunda czy dwie do końca to wciąż czas na to żebym dostał zawału i spocił się chyba tak samo jak Wy oglądając....i bardzo k.. dobrze:) tu chyba zawsze będą emocje, gratulacje!

Dariusz BogdalskiDariusz Bogdalski9 dni temu
  • Słowenia to malutki kraj, który posiada niesamowity potencjał w grach zespołowych: koszykówka, piłka ręczna, siatkówka, piłka nożna, hokej na lodzie... Wszystkie dyscypliny na bardzo wysokim poziomie. A u nas w ręcznej ewidentnie coś się popsuło w systemie szkolenia, i kiedy odeszła stara gwardia ze Szmalem, Bieleckim czy braćmi Lijewskimi i Jureckimi, Polska nie może dołączyć do ekstraklasy topowych reprezentacji w światowym handballu.

Krzysztof GromadzkiKrzysztof Gromadzki9 dni temu
    • W skokach też dają rade

MarcinMarcin8 dni temu
    • @IGOR Kowalik Oczywiście, że Słoweńcy nie mają takiego potencjału jak Francuzi, Hiszpanie czy Belgowie, ale biorąc pod uwagę jak mały to kraj i jak małą liczbą zawodników dysponują trenerzy i selekcjoner kadry, to i tak Słowenia wypada na tym tle dużo lepiej niż np. Litwa czy Estonia.

• @IGOR Kowalik chodziło o to że są solidni

Marcin CiupekMarcin Ciupek9 dni temu
    • @Krzysztof Gromadzki ale nie są jakimś kandydatem do medali w piłce nożnej

IGOR KowalikIGOR Kowalik9 dni temu
    • @IGOR Kowalik Przypomnij sobie porażki z Mariboru i Lublany, a zwłaszcza styl w jakim reprezentacja Polski je odniosła... Słoweńcy mają naprawdę solidną reprezentację, a na Euro nie weszli tylko dlatego, że system eliminacji premiował awansem słabsze drużyny z niższych lig Ligi Narodów. Np. Macedończycy od samego początku wiedzieli, że niezależnie od swojego miejsca w grupie eliminacyjnej i tak zagrają w barażach o Euro, bo wygrali swoją grupę w Lidze Narodów, ogrywając słabeuszy. Mogli całkowicie odpuścić wszystkie mecze w eliminacjach i przegrywać je po 10:0, i skupić się na swoich rywalach w barażach. Macedonia ograła tam Białoruś i Gruzję, czyli wielkie piłkarskie potęgi... Słoweńcy wcale nie są tacy słabi i mają kilku naprawdę bardzo dobrych zawodników.

• ale dowalił na koncu :D

Michał Templariusz MartenMichał Templariusz Marten9 dni temu
  • Skubany jak się wygiął przy rzucie, to nie było proste bo wydaje się, że taki rzut skończy się na bloku.

Kamil ZarembaKamil Zaremba9 dni temu
    • Do tego zwróć uwagę na rotację tej piłki, po koźle skręciła w lewo, całkowicie myląc bramkarza. Piekielnie trudny rzut pod względem technicznym, a dokładając do tego moment w którym go wykonał to trzeba powiedzieć jedno - Michał Daszek jest kotem :D

Bartosz SzymańskiBartosz Szymański9 dni temu
  • Nie mogę słuchać tego Laskowskiego. Wszyscy byle nie on.

Dark God DarkseidDark God Darkseid9 dni temu
  • Oglądaliście to szaleństwo?

KAJTEK MonsiorKAJTEK Monsior9 dni temu
  • Daszek prawie jak Szyba. I choć uwielbiam Jacka Laskowskiego, to w tej sytuacji bardzo bym chciał usłyszeć duet Maciej Iwański- Piotr Dębowski. ;)

Jakub S.Jakub S.9 dni temu
  • 3:40 najpiękniejsza bramka

Piotr JasińskiPiotr Jasiński9 dni temu
    • No, Arek Moryto się popisał!

Krzysztof DomańskiKrzysztof Domański9 dni temu
  • Wygrana wygraną, ale to jak oni frajersko tracą bramki to się w głowie nie mieści. Mają minute 2 bramki przewagi zamiast zagrać faktycznie to ida na wymianę ciosów. Przecież to jest bez sensu